Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az alábbi tevékenységek...

Az alábbi tevékenységek közül, melyikkel lehet megkeresni a nettó 1 millió forintot egyéni vállalkozóként? Tudnátok írni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Fordítás, tolmácsolás, idegenvezetés, magántanárkodás

aug. 24. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Bármelyikkel, ha értesz hozzá és elég ügyfeled van), bár nem egészen értem miért kellene csak az egyiket csinálnod, felvehetsz és végezhetsz több tevékenységi kört is egyszerre
aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Magántanárkodásban látok én potenciált. Főleg ha nyelvet tanítasz, így nem korlátozódsz csak az iskolásokra. Emellett tudsz létrehozni online tanfolyamot a kezdőknek, így nem kell mindent újra és újra elmondanod 1000x.
aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nettó 1 milliót azért elég nehéz ebből összehozni, mert még ha külföldi fordítóirodáknak dolgozol is (a hazaiak nagyon keveset fizetnek), akkor is olyan nettó 5-600 ezer a max, mert egyszerűen nincs annyi meló, hacsak nem tudsz kínairól fordítani.
aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyik se. Nem lesz annyi munkád, hogy összejöjjön. Pl nyelvóra, ha 6000-et kérsz, ami nem kevés, akkor 250 órát kéne adnod (de ha katázol, akkor is majdnem 200-at). Nem reális. Ha nappal idegenvezetsz, este nyelvet tanítasz, és a maradék időben fordítasz, akkor talán.
aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magán tanár általában mellék állásban folytatja úgyhogy nem valószínű az 1m.

A maradék is olyan hogy nem valószínű

aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyikkel sem.
aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!