Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Faipari tevékenység mely ága...

Faipari tevékenység mely ága felé érdemes nyitni így 2024-ben?

Figyelt kérdés

Mik a mai nagyvilágban a trendek. Gondolok itt Bp de egyéb nagyvárosokban, Bécs, Pozsony. Mindent felvállt az IKEA vagy van még igény a minőségi munkára? Esetleg tömör fa vagy MDF. Lapszabászat, fa megmunkálás.

Kinek mi a meglátása. Van jópár cég magyarországon akik busásan megélnek belőle nem tudom ők milyen megrendelő körrel dolgoznak..



aug. 29. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked az összes ága felé érdemes.
aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges választ
aug. 29. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A faipar melyik ágához értesz?
aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván egyikhez sem, különben nem írt volna ki ilyen kérdést :)
aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ács munkák, illetve bútor asztalosként dolgoztam apám mellett évekig, leginkább csak bútorlap és MDF. Így egyedi, tömörfa csillivilli ami nálam a szürke zóna. Rám maradt egy nagy műhely és gondolkozom hogy tovább kéne vinni apám után, évek óta nem dolgoztam ebben az iparágban azért kérdeztem rá, de teljesen felesleges volt, rosszmájú magyarok mindig betalálnak sajnos, akiknek eszük ágában sincs segítséget nyújtani, csak kérdést lehurrogni van intelligencia.
aug. 30. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Igazad van, kérdező, mindig jobb másokban keresni a hibát, mint magadban.
aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol van itt a hiba?
aug. 30. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Pl. ott, hogy amíg faterod mellett dolgoztál, nem érezted magadénak a szakmát annyira, hogy úgy kitanuld, hogy egyszer majd átvehesd tőle a műhelyt, inkább otthagytad és évekre elmentél máshová dolgozni.
aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!