Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tehetek, ha valaki szóról...

Mit tehetek, ha valaki szóról szóra lemásolja a tevékenységem hirdetését és az oldalam tematikáját?

Figyelt kérdés

Van egy tevékenységem, amit nem főállásban csinálok. Adószámos magánszemélyként végzem. Facebookon van a fő megrendelői bázisom, immár 7 éve. Adott egy srác, párom haverja (pár éve ismeri csak), aki hobbi szinten csinálja ezt a tevékenységet, de az utóbbi időben elkezdte jobban felfuttatni magát, oldalt hozott létre, hirdetéseket tesz fel...már az elején láttam, hogy az oldala tematikája hajaz az enyémre, de na, nem olyan egyedi hivatás ez, hogy ne lehetne a véletlen műve, gondoltam én...erre fel, ma látom, hogy ugyanazt a szöveget lényegében copy pastezte, amit én évek óta használok, és az én tevékenységem úgymond fő profilját hirdeti, hogy ő is vállal ilyet. Ezzel most kicsit messzire ment...az egy dolog, hogy megírom neki, hogy bek@phatja...de mi mást tehetek még? Én ezt a dolgot évek munkájával építettem fel, a városomban konkrétan az egyik "leghíresebb" vagyok a szakmában, erre most jön egy kis görcs, aki leutánoz, és el akarja happolni tőlem a lehetőségeket?!

Köszi, ha segítetek.



szept. 16. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha szellemi tulajdont lopott el, akkor az ellen tehetsz.

Ha csak annyi a bajod, hogy lett egy konkurensed, akkor fejezzed be a hisztit és arra törekedj, hogy te legyél a jobb.

szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez nem hiszti. Szerintem ocsmány dolog szóról-szóra lemásolni másnak az engedélye nélkül a hirdetése szövegét (is). Legalább megkérdezte volna, vagy valami...
szept. 16. 14:53
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Megtrollkodhatod a hirdetés szövegét is.

Hátha csak másolja de nem olvassa el.

szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet :D
szept. 16. 15:01
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Úristen....

Jaj de sajnállak...

Mutasd az oldalt, mivel foglalkozol,amit más nem csinálhat!?

szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat szerint a hirdetés szövege egy dolog, de az csak a tevékenység egy kis része. Engem sokszor másoltak már, de mindhiába. Valamennyire fontos a konkurencia, de nem minden.
szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Bohóc...
szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%

"Adott egy srác, párom haverja (pár éve ismeri csak), aki hobbi szinten csinálja ezt a tevékenységet, de az utóbbi időben elkezdte jobban felfuttatni magát"

Párod férfi vagy nő?

Ha nő, akkor a srác lehet, hogy nem csak a haverja...

tegnapelőtt 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
tegnapelőtt 09:06
 10/29 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a nő, akkor meg világos, hogy azért bosszant ezzel párod haverja, mert rád hajt, csak még nem vetted észre.

Konfliktust akar generálni a párod meg közted.

Kíváncsi lennék amúgy mi az a női munka, amit egy pasas most elkezdett másolni, hogy elvegye az ügyfeleidet.

Nincs neki saját szakmája, munkája?

tegnapelőtt 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!