Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hátráltatja a munkaügyi...

Miért hátráltatja a munkaügyi központ a munkanélkülieket?

Figyelt kérdés
Sok negatív tapasztalatom van a munkaügyi központunkkal.N ektek mia tapasztalatotok?
2010. jún. 21. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy haladó nyelvtanfolyamra vártam. megfeleltem a felvételin, egy hét alatt kijött ez, de nem raknak be mert nem vagyok támopos, de két hétig még van remény ha valaki kiesik vagy visszamondja. Na vártam, én hüle természetesen hiába. Három hétre rá jön a papír. És mi az indoklás? Hogy van képzetségem. :P akkor most mivan? ha alapból tudták hogy amúgy sem lenne esélyem akkor minek futottam le a köröket? Ja, meg mint megtudtam volt támopos is aki szintén erre várt, szal én max ők utánuk juthattam volna be mert ők az elsők. szóval esélytelenek ezek a tanfolyamok.
2010. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Órákig kell az ajtó előtt várakozni (hóban, fagyban, sárban, esőben) mire kinyitják az ajtót. Az embereket lenézik, sokszor lekezelőek az ügyintézők, s még többször azt sem tudják, hogy mit kell csinálni. Ha kérdezek valamit, akkor arra sosem kapok egyértelmű választ vagy nem tudják ők sem.


Állásajánlatot még sosem kaptam, semmilyen segítséget nem adnak abban, hogy mihamarabb el tudj helyezkedni. A honlapjukon fent lévő álláshirdetések nem egyeznek meg az általuk minden nap kinyomtatott és a központban kifüggesztett álláshirdetésekkel. Ha pontosabban rákerestettem egy-egy állásra, akkor mást is tudott mondani, mint a papíron szerepel, de ha otthonról szerettem volna ugyanezt megnézni az AFSZ honlapján, akkor ott a töredékét sem mutatta, mint az információs hölgynél.


Szerintem se energiájuk, se kapacitásuk nincs arra, hogy a regisztráción kívül még állást is ajánljanak, csak azt nem értem, hogy akkor erre miért nem vesznek fel embert?


Elegem van a munkaügyisekből...

2010. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
:D Én amúgy ezt nem is vártam eddig hogy állást ajánljon. Isten ments valami xart akarna és kénytelen lennék hazamenni most nyiregyen vagyok innen könnyebb nézelődni. Bár ez is egy nagy fos. Én egy volt csoporttársamon lepődtem meg most egy hete voltam hétfőn. Én tegezem, ő meg magáz, közben meg ismerjük egymást vagyis én őt tuti de levehette volna hogy na. Meg semmi, hogy megkérdezné hogy mért nincs vagy valami. Két perc alatt jöttem kifele. :P
2010. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát kérem,pozitív vélemény nemigen jött,pedig akadhatott volna legalább egy elégedett ember,esetleg egy munkaügyis,aki megvédi munkáltatója becsületét!Ebből azzt szűröm le,hogy sürgősen tenni kell valamit.Állítólag a Duna TV készít dokumentumfilmet a témáról.Aki teheti,jelentkezzen!!
2010. júl. 7. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!