Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hátráltatja a munkaügyi...

Miért hátráltatja a munkaügyi központ a munkanélkülieket?

Figyelt kérdés
Sok negatív tapasztalatom van a munkaügyi központunkkal.N ektek mia tapasztalatotok?
2010. jún. 21. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fejtsd ki mit értesz hátráltatás alatt.
2010. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
engem is átvertek és a pofámba hazudtak, ha erre gondoltál, de ez sajnos munkaügyi előadó függő, ha rosszindulatú az ember az íróasztal mögött, akkor így jártál :S
2010. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a személy rosszindulatát értem az asztal túloldalán.Három próbálkozás továbbképzésre-mindháromszor elutasították,mondván nem felelt meg.Persze még felvételi előtt benyögték,hogy ez itt az x megye projektje.Y megyei vagyok...

Mindig megkérdezik,van-e gyerek.Aztán a harmadik felvételi után a bejutott ismerőssel kinyomoztattam,hány diáktársának van gyerkőce a 24 főből.2-nek !!!,de ők már 50 felettiek...

Összehoztam egy felvételi lehetőséget-magam nyomoztam utána,magam telefonálgattam-másik központnál,de a mi megyénkben.Győzködtek,hogy két!! hónap múlva ők is indítanak,miért nem várok?

Na de a szép az,hogy szerintük piacképes végzettségem van,ezért csak a min.bér 62 %-át kapom majd.A 25 ezerből csak azért nem pusztultunk éhen,mert a nejem gyeden van..még.

Röviden ennyi.

2010. jún. 22. 00:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hátráltattak eddig, de nem is segítettek. Két év alatt még egy nyamvadt képzésre sem jutottam be.
2010. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg mindig azt mondják, hogy nincs sorszám a tanfolyamra...Barátom meg kiszúrta az asztal egy alig látható szegletén, hogy ott vannak a sorszámok...a nő meg csak hebegett-habogott, mikor barátom szólt, hogy azok ott micsodák?...

Több mint egy éve vagyok regisztrálva, ezalatt csak annyit tudott mindig kinyögni a hölgyike, hogy: " Kivannak rakva a tanfolyamok"...

2010. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Egyik ismerősünk is jelentkezett tanfolyamra és Neki azt mondták, hogy már betelt, de azért adtak Neki egy lapot, hogy töltse ki...Kipróbálta, mi lesz, ha bejelöli rajta, hogy román kisebbséghez tartozik...FELVETTÉK!!!!!!

2010. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Akkor gyermektelen román 8 általánossal.ÉRTEM!!!

Csak az igazat ,a színtiszta igazat...

2010. jún. 23. 15:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval döbbenetes,hogy ebben az országban egyenesen már nem lehet boldogulni!Csak habosítással.Aztán csodálkoznak,ha megy külföldre aki teheti!
2010. jún. 23. 19:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen hátráltat!

Bő fél éve vagyok bejelentett munkanélküli és diplomával, OKJ-val nem kaptam semmi ajánlatot!!!


Sőt! Egyik munkahelyen, (ahol azonnali munkakezdés lett volna) említettem hogy regisztrált munkanélküli vagyok.

Furán néztek rám és azt mondták ha én kapnám meg az állást, ki kell jelentkeznem és még aznap el kell intéznem minden adminisztrációt.

(3-an voltunk, persze hogy nem engem választottak....)


Az ÁFSZ honlapján a megyeszékhelyem kirendeltségén 1-je óta nincs meghirdetett álláslehetőség!!! 5 napja!!!

Az egy dolog hogy hétvége volt, de akkor is ott a péntek a hétfő, a kedd....


Ülnek ott bent, vakarják a valagukat és nem csinálnak semmit....


Tanfolyamra nincs esély bekerülni, mindig berakják az ismerősöket....

A tájékoztatás az 0...

Úgy sz@r az egész ahogy van....

2010. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, eddig egy ajánlatot se kaptam tőlük, csak az álláskeresésit arra az egy hónapra amíg magamtól szereztem melót..


De azt is úgy kellett kiharcolni xar 2500 ft naponta..

2010. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!