Gáz, ha most végeztem a BGE-n, és rohadtul nem értem, hogy mit vakerálnak össze angolul az álláshirdetésekben? 😂
BGE-n évek óta a törvényileg meghatározott minimumponttal be lehet jutni minden szakra. Akinek annyija sincs, az ne menjen egyetemre.
Ha meg diákhitelt nem akarsz felvenni, inkább hanyagold is ezt a pályát, ha nem látod át, hogy mennyire megérné ez a befektetés. Inkább éld le a hátralévő életed egy alacsonyabb egzisztencián.
Ár-érték arányban nagyon olcsók a magyar egyetemek, egy 6-7 éves használt opel-t veszel ennyiért (7*220 ezer...). Ehhez még hozzájön, hogy a dh2 0%. Egy pályakezdő egy ssc, big4 vagy bármilyen cégnél, pénzügy területen 250-300 nettóval kezd. Csak beszélj angolul, ne úgy mint a kérdező.
Oké hogy vannak olyanok akik gyengébb teljesítményt nyújtanak na de az ne az egyetem hibàja legyen... Az eltéről is kerültek már ki olyanok akik iskolai pszichológusok lettek meg földrajztanárok.
Ez nem az egyetem hibája. Békesi László kétszeres pénzügyminiszter
Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója, a legvagyonosabb magyar
Katona Zsolt, a Budapesti Értéktőzsde jelenlegi vezérigazgatója
Demján Sándor, a TriGránit Zrt. elnöke, a 2. legvagyonosabb magyar
Scheiring Gábor, az LMP gazdasági kabinetvezetője
Tarsoly Csaba, a Győri ETO FC tulajdonosa, a 76. legvagyonosabb magyar
Erdei Tamás, az MKB Bank volt vezérigazgatója, az OTP Bank igazgatótanácsának tagja
Dávid Ilona, a MÁV ZRt. elnök-vezérigazgatója
Hámori Réka, a Magyar Bankszövetség vezető közgazdásza
Juhász Ferenc honvédelmi miniszter (2002-2006)
Varga Zoltán önkormányzati miniszter (2008-2010)
Lévai Katalin esélyegyenlőségi miniszter (2002-2004)
Demeter Ervin titkosszolgálati miniszter (2000-2002)
Gondos Judit jelenlegi államtitkár, NGM
Tállai András jelenlegi parlamenti államtitkár, NGM
egy lista akik tanultak nem csak bejártak
PSZF-es korszakában nem volt rossz, ezt senki sem mondta.
De annak már csak az árnyéka. Sok álláshirdetésben megjelölik, hogy pszf-es diploma az elvárás, nem pszk-s.
Csányinak meg még mindig több corvinus-os doplomája van, mint pszf-es.
Amúgy ez 14 ember, egy több ezer hallgatóval 50-60 éve működő felsőoktatási intézményből. Ugye te is érzed a dolog iróniáját? A legtöbb régi egyetem tudna ilyen listát felállítani.
persze persze... wikipedia [link]
nwm fejből tudom nem 14 híres ember végzett itt am a főnököm is ott végzett mkb bankfiók igazgató csak mondom és alig 36 éves
persze gyűlölködni könnyű
csak a corvinus a jó meg a bme a többi gagyi legalábbis az itteni milliárdosok szerint akik közelébe nem voltak egyiknek sem
A Felvi.hu 2010-es rangsora alapján a BGF 1. helyezett az oktatás minőségét tekintve az összes hazai gazdaságtudományi és üzleti képzést nyújtó felsőoktatási intézmény között.
A Felvi.hu 2010-es rangsora alapján a BGF 2. helyezett a diploma értékét tekintve az összes gazdaságtudományi és üzleti képzést nyújtó intézmény között.
A Felvi.hu 2010-es rangsora alapján a BGF 1. helyezett a diploma megszerzésének nehézsége alapján a gazdaságtudományi területen.
oligarchák, csaló brókerek akik a sitten ülnek, kérdező angol szintjén lévő "tolmácsot kérnék" politikusok,
az igen, szép lista
ehhez bármelyik egyetem jó lett volna, még egy villanyszerelő okj is
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!