Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy heti próbaidőt köteles...

Egy heti próbaidőt köteles kifizetni a munkáltató?

Figyelt kérdés
Ha igen és nem fizet hova lehet fordulni?
2017. nov. 3. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, mondja már meg valaki, mi rosszat írtam (6-os)

Nem a százalék érdekel, de nem értem, miért rossz, amit írtam.

Tele van már a hócipőm azzal, hogy minden magyarázat nélkül, sokszor hasznos válaszokat is lehúznak.

Legyen már a lehúzókban annyi gerinc, hogy megindokolják, miért rossz az a válasz!!

2017. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És ha igaz, amit a 10-es írt, akkor kb, mindenki rosszat írt: hogy munkaszerződés nélkül nem lehet elkezdeni dolgozni, stb.


"Vagyis, ha a munkavállaló nem kezdeményezi 30 napon belül a bíróságnál, hogy az állapítsa meg a szerződés érvénytelenségét, akkor írásos szerződés nélkül is érvényesen létrejön a munkaviszony. "

2017. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

ha van/volt szerződésed a munkáltatóval mielőtt elkezdtél volna ott dolgozni, akkor igen,még az 1 napos ottlétet is ki kell fizetnie,minden járulékal,amelyről ún.bérpapírt kell kiadni,meg többiféle igazolást.

Ha nem fizet ki,de van szerződésed,és megvan a felmodási papírod is amit beadtál, és 5 munkanapon belül nem fizet,fordulahtsz a bírósághoz,ügyvédhez..

De mondom,csak akkor ha van szerződésed.. ha nincs akkor így jártál...

2017. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!