Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem fura az hogy ha egy...

Nem fura az hogy ha egy munkáltató úgy vesz fel embereket hogy körönként? Nem fértem bele 3 hónappal ezelőtt erre most meg hívnak hogy most meg ha akarok akkor mehetek.

Figyelt kérdés
Kiszámoltam és pont 3 hónap telt el azóta hogy lecsúsztam az állásról. Arra gondoltam hogy lehet hogy csak 3 hónapra veszik fel az embereket és utolsó napokban meg kirugják őket ?
2017. nov. 3. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy zseni vagy.
2017. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Az.

Vagy csak felvesznek egyszerre teszemazt 30 embert és értelem szerűen a próbaidő lejárta előtt kirúgják azt a 10-et aki nem hozta az elvárást és akkor már nem interjúztatnak újra, hanem az előző körből pótolják a hiányt. Vagy akár a dolgozók is felmondhattak...

2017. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Volt munkahelyemen hetente vettek fel embereket , hogy pótolják a hiányt. Ez elég jó cég lehet magyar viszonylatban, ha 3 hónapig kibírják a dolgozók és még a cég mond fel nekik.
2017. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Vagy bizonyos számú embert tanítanak be egyszerre!
2017. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nincs folyamatos betanítás, mert nem érné meg.
2017. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül rúgják ki őket, sokan fel szoktak mondani próbaidő vége előtt.
2017. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Kérdés milyen állás. Az én szakmámban például baromira nem "biznisz" gyakran váltogatni az embereket mert gyakorlatilag folyamatos fejlődés és tanulás szükséges.
2017. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!