Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szerződésem és a bérem...

A szerződésem és a bérem módosításához nem kéne az én belegyezésem is?

Figyelt kérdés

Ha nekem van egy határozatlan szerződésem fix alapbérrel és a munkáltató azt mondja jövő hónaptól csak 10 ft-ot keresel majd (noha eddig 15-öt kerestél) akkor ez hogyan lehetséges?


Nem kéne ehhez egy szerződésmódosítás és arra az én aláírásom is?

Nem írtunk alá semmit nem kaptunk semmit mégis mindenkinek 2 hónapja alacsonyabb (jóval!!! ) az alapbére.

A cég erre annyit mond hogy ők megmondták hogy lecsökkentik a bért...

Ez így elég ? Ezt így lehet?


2017. szept. 7. 18:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
És ezt sajnálnád elveszteni?!? Budapesten ennyit bárhol kapsz.
2017. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Nem sajnál semmit. Értsd meg, ő egy troll, minden mondata hazugság, a történet teljes egészében kitaláció. 3-4 verzióban adja elő nap mint nap.
2017. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Újra csak ugynaazt tudom mondani amit eddig bp-i vagyok eljössz papír szerződés bankszámlakivonat és láss csodát.

Újra...


Bárhol ugyanannyit kapok? Na oké de akkor azért meg minek mennék el? Olyat mondj ahova fel is vesznek és érdemben többet is adnak!


Mert ugyanannyiért / majdnem enniyért tényleg minek mennék máshova...

és azért ez nem fizikai munka.

2017. szept. 10. 14:20
 44/44 anonim ***** válasza:

"Olyat mondj ahova fel is vesznek..."

[tücsök ciripelés]

2017. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!