Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik vízjel a jobb, egyáltal...

Melyik vízjel a jobb, egyáltalán használjak-e vízjelet vagy sértő lehet az ügyfél számára, vagy külön felértékeli a munkámat? (képek alul)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt azért kellett megcsinálnom mert ma leellenőriztem egy ügyfelemet és simán kiküldi még a kifizetés előtt a munkáimat random ügyfeleknek.


2016. nov. 1. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege, hogy melyik vízjel a jobb, illetve hogy elriasztom-e ezzel az egyébként potenciálisan megbízhatóbb ügyfeleimet?
2016. nov. 1. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
HA ebből élsz, akkor persze, használd. Nem hiszem hogy sértő lenne. Szerintem az X-es jobb, de igazából mindegy.
2016. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Tedd elé a WWW-t. Már csak azért, hogy tudja a random ügyfél, hogy a vízjel egy link, nem csak azért van,

hogy ne tudja felhasználni free.

2016. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem az utolsó tetszik leginkább.


egyébként teljesen megszokott a vízjelezés, főleg azért, mert rengeteg ügyfél van, aki imád rendelni, utál fizetni.


ezzel együtt régi, mindig fizető, megbízható ügyfeleket nem hergelnék ezzel már így utólag, főleg ha tudod, hogy bár kiküldi, mert gyorsan kell neki az anyag, de mindig kifizet.

Akinél viszont a minimális lehetőség is felmerül, hogy nem fizetős típus, azt vízjelezném ezerrel.

2016. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, én is valahogy így gondoltam.
2016. nov. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!