Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok akik havi 200-250. 000ft...

Azok akik havi 200-250. 000ft alatt keresnek 25 év felett, rosszul érzitek magatokat hogy ennyit értek egy munkaadónak és nem vagytok jók csak ennyire? Megelégszetek ennyivel vagy tesztek valamit annak érdekében hogy többet érjetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 20:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Marketingnél csak arra vigyázz, hogy be ne bukjon, amit értékesítesz (mert hát ugye te is az értékesítés után befolyó pénzből kapod a jutalékod), mert akkor az ügyfelek lekergetnek a térképről is :)
2016. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Mégis mit tegyek érte, hogy jobb legyen? Egyetemet végeztem, nyelvvizsgáztam, lehet, hogy nem a legkelendőbb szakon, de engem ez érdekelt gyerekkorom óta. Mégsem kellek sehova, még egy 120 ezres fizetés is álom kategória. Szakmán belül nincsenek lehetőségek jelenleg, máshova pedig a protekció hiánya miatt nem vesznek fel. Maradnak az olyan munkakörök, ahova 8 általános is bőven elég és valljuk be, ezek elég gyér fizetséget kínálnak.


J

2016. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Azt pedig jobb ha tudod: bárkivel, bármikor megfordulhat a világ. Nekem is volt/van nem egy olyan ismerősöm, aki nagyon jó munkahelyet talált magának, aztán megszűnt a cég, illetve leépítés miatt elbocsátották és ma már takarítóként dolgozik, hogy legalább kajára fussa. A bedőlt vállalkozásokról nem is beszélve...
2016. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk én csak 22 éves vagyok, szóval rám nem vonatkozik a kérdés sem.
2016. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

20-as jesszusom erre vagy olyan buszke? Vartam mar hogy benyogj valami gyaram van, a cegigazgato viszi a ceget, en nem csinalok semmi se. Van egy xaros kis boltod ahol arulsz valami vackokat. Remelem tudod, hogy profilt folyamatosan valtani kell, mert megsugom, minden, de minden lecseng egy ido utan, foleg egy 10 millas orszagban, ahol nincs nagy vasarloero. "ertekesites, marketing" micsoda nagy szavak ekkora bevezetes utan. 😂 Hadd talaljam ki: Kinabol/ UK-bol rendelsz vackokat es eladod jo penzert otthon, es irto buszke vagy magadra, mert kivettel valami ficakot, ahol arulsz.


Ingatlanbusiness.

Es itt se vagyok a sajat fonokom, mert ha van valami nyigas azt en oldom meg.


Te is az ugyfeleidert vagy. Szoval nem egy olyan, hude meno a szitu, mint ahogy lefested. Ajanlom vegyel vissza az arcodbol, mert sokan fognak orulni, ha egy ido utan elfogynak a vasarloid.


Ha van alkalmazottad, akkor sajnalom, hogy ilyen ember a fonoke.

Ha nincs, akkor meg te vagy a boltban, ami megint nem egy nagyon faxa dolog.


Mellekesen szeretek repulni, de nem az a lenyeg, hanem az, hogy megtehetem, hogy utazgassak.


A proli stilust pedig te kezdted. Mar a kerdesed lazito es degradalo. Apad a hulyesegek mellett verhetett volna beled egy kis tiszteletet masok irant.

2016. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Majd megtudnád,mi az élet ha beteg gyereked szüldmtne,akit 1-2 órára sem tudsz magára hagyni és havi 26 ezret kapnál az ápolására!! + gyes és családipótlék! Így is alig 70 ezer a havi keret és mégis elég KELL legyen,mert nem tudsz jobbat,bárhogy erőlködsz!! 😥
2016. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!