Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok akik havi 200-250. 000ft...

Azok akik havi 200-250. 000ft alatt keresnek 25 év felett, rosszul érzitek magatokat hogy ennyit értek egy munkaadónak és nem vagytok jók csak ennyire? Megelégszetek ennyivel vagy tesztek valamit annak érdekében hogy többet érjetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 20:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem érzem rosszul tőle magam, bár ennyit soha sehol nem kerestem. Jelenleg 210 a bruttóm, eddig a legtöbb 137 ezer volt. Én ebből is kijövök, nevelek egy gyereket, kocsim ugyan nincs, de nyaralni szoktunk.

48 éves vagyok, 34 éve - 6 hónapnyi állástalanságot kivéve - folyamatos munkaviszonyban dolgozom.

3 különböző szakmám van (meló mellett végeztem, és nem OKJ tanfolyamon), azon kívül sok minden más is ragadt rám, de ennyit ajánlanak mindenhol, tehát felesleges 48 évesen ugrálnom akár másik munkahelyre, akár külföldre nulla nyelvtudással.

2016. okt. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azért két fő fejenként 200-ból simán ki kell, hogy jöjjön. Ok, nem luxus helikopterezős élet, de egy viszonylag színvonalasat fenn lehet tartani. Emellé még jön a családi pótlék, adókedvezmény, kb fél milla elég kell, hogy legyen egy normális élethez egy 4 tagú családnak.
2016. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

A nettóm 246.000 Ft, a férjemé 170.000 + 26.000 a családi pótlék. Mindent önerőből értünk el, van két gyerek, hitel nincs a nevünkön. Kényelmesen megélünk, nem veszek évente új autót, és nem nyaralunk külföldön, de megvan minden, ami kell. Én nem érzem rosszul magam.

Viszont azt hadd kérdezzem meg tőled, ha te olyan nagyra vagy magaddal. Ezt a vállalkozást, amiben te ilyen jól keresel te magad hoztad össze, vagy a szüleid, és te csak beleültél a készbe? Nem is kell válaszolni, mert tisztában vagyunk a válasszal. Sok ilyen nagyképű kis senkiházit láttam már, mint te vagy. Csak arra leszek kiváncsi, ha már apuka nem lesz a képben, akkor mennyi idő alatt viszed csődbe a vállalkozását.

2016. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
első: két ilyen fizuból hogy jön össze egy házra való?
2016. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ez valami rossz vicc akar lenni? Összetenném a két kezem, ha akár havi 130at kapnék valahol napi 8 órás, értelmes munkáért. Te nem tudom hol élsz, de nem Magyarországon, az tuti. Itt még az atomfizikusokat is 4 műszakban, 12 órában akarják ugráltatni havi 70 ezerért.
2016. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
# 15, veled van a gond. Érdekes és más emberekkel találkozom. Talán akkor nem itt kellene töltened az idődet hanem ezerrel agyalni azon, hogyan legyen jobb és tenni érte.
2016. okt. 23. 23:19
 17/26 anonim ***** válasza:

Huzzal haza hulye kis troll. 😂

Aztan ha nincsen mar apuci, majd dob valaki egy szendvicset az aluljaroban, de ha lany vagy egy-ket pipabol megelsz, elvegre akkor sincs fonokod. 😂😂😂

2016. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

A szánalom ingyen van, de az irigységért meg kell dolgozni. Én megdolgoztam érte, ahogy látom.


Te is megdolgoztál a szánalomért azzal ahogy magadon nevetsz azon, hogy szerinted csak így lehet elérni valamit. könnyebb elképzelni, hogy csak így lehet elérni valamit, igaz? Lehet könnyebb, mint belegondolni hogy te nem vagy jó semmire, lakásod csak hitellel lesz; más pedig hetente wellnessezik.

2016. okt. 23. 23:52
 19/26 anonim ***** válasza:

Kis hulye majom, te vagy a szanalmas, de nagyon.


Mondd mar meg akkor, mire vagy ilyen buszke, ha nem dolgozol? Megis mivel foglalkozol? Na erre valaszolj, nagylany.


Azt se tudod mi a munka, mit ugatsz itt a melorol.


Wellness hetvegente, jaj, hogy el ne ajuljak. Cukorborso, olyannak ugatsz, aki tobbet repult az elmult 3 evben, mint amennyit te egesz eletedben fogsz az egesz csaladoddal osszeveve. Wellness... piripotyfalvan, hogy el ne ajuljak. 😂


Na leirod mivel foglalkozol, hogy "te senkinek nem dolgozol" vagy nyomjak anyuciek a pizsit. Nem kell hazit irnod a tanitoneninek?

2016. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ki írta hogy nem dolgozom? Én nem.

De szánalmas vagy. Azzal szeretnél felvágni hogy mennyit repülsz? Volt hogyan hogy egy héten belül 8x repültem. UTÁLOK repülni! Mi a jó benne? Az hogy 2 órát várok, hogy beszálljak ha nem csúszik a gép? vagy az átszállásra 5-10 órát? Vagy amiért az első gépemet törölték másnap jutok a célállomásra mert nem érem el a csatlakozó járatot? Tényleg annyira jó repülni, mástól /időjárás, emberek, technikai probléma, stb./ függni. Mind megesett velem , utálok repülni, ez a szükséges rossz.


Te mivel foglalkozol? Én értékesítés, marketing, saját üzlet. Már nagyon rég nem tartanak el a szüleim, közösen felváltva lepjük meg egymást nyaralással. Ne becézgess, mert ez alpári és proli hatást kelt.

2016. okt. 24. 01:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!