Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkák, amik...

Melyek azok a munkák, amik jól fizetnek magyarországon is, és nem kell hozzá diploma?

Figyelt kérdés

Az elején tisztázzuk, hogy jó fizetés alatt nem 190-et értek, hanem 300-400-at minimum.

Pl: kamionsofőr, mozdonyvezető, repülőgép pilóta, programozó. és stb.--> Amit tőletek várok, hogy írjátok meg.


2016. szept. 12. 13:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Politikus vagy politikusnak szülő/testvér/haver/rokon/unoka.
2016. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
A mozdonyvezetőt kilőheted nettóban a kezdőd 150-160 ba megáll.Kamionsöfőr szintén zenész,itthoni cégnél(mindent leszámolva) a 2 kiló már nagyon a plafon.
2016. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12-es, te hol laksz? Egy jobb multi cégénl az operátoroknak fizetnek 2 kilót túlórával, mindennel együtt. Karbantartók bére alapból üti a 230 at. Kamionozásról meg annyi, hogy alig vannak, és keresik az embert és van cég, ahol a kezdőnek 400 nettót ígérnek.
2016. nov. 16. 10:58
 14/25 anonim ***** válasza:
14%

"12-es, te hol laksz?"


Itt Magyarországon a valóságban 2016-ban. :-)


A leírt meséket kitől hallottad?? Gyártósori drodidként havi bruttó 3 kiló?? Egy karbantartó bruttó 350?? Áruld már melyik cég ez,azonnal jelentkezem.

2016. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

"ahol a kezdőnek 400 nettót ígérnek."


Igen,a hangsúly az utolsó szón van minden esetben.

2016. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozom.

Magam láttam fizetési papírt ekkora összeggel, nem csak mondták. Az a 2 kiló az operátornál így jött ki: 3 műszak, 2 éjszakás hét volt, és minden szombaton bennt volt. Tehát az egy szeptemberi hónapot nézve 208 óra munka. Hogy még jobban sárgulj az irigységtől, egy nagyvállalatnál, a gépbeállító, gépkarbantartó, meg a cég általi továbbképzéseken részt vett több (5-6)éve ott dolgozó ember(folyamatos 12 órás műszakban, egy nappal egy éjjel, és 2 nap szabad) a 3 kilót megkeresi nettóban, csak mondom. Cégneveket nem mondok, hátha valami jogokat megsértek véletlenül, meg az agresszív hozzáállásod miatt sem. Annyit mondok hogy Nyugat-Magyarország, mert jófej vagyok.


A kamionozához annyit, hogy az ígérnek szót azt direkt írtam oda, mert arról nem tudok kézzelfoghatót mondani, hogy mennyi az annyi. Egyik haverom most kezdi az ipart, és ha megtudok valamit, ide megírom. De tényleg nagy hiány van belőlük, és 2-3 kilóért én sem hagynám itt a családot 3 vagy 4 hétre.

2016. nov. 16. 22:01
 17/25 anonim ***** válasza:
73%
Sales, ha kiemelkedő vagy, többet is kereshetsz ennél, pl. bankoknál telefonos melóval.
2016. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%

"Magam láttam fizetési papírt ekkora összeggel"


Én meg tegnap láttam Zámbó Jimmyt...elhiszed nekem?


"Cégnevet nem mondok" Így akkor már teljesen hihető a dolog.. :-)

Majd ha lesz annyi élet és munkatapasztalatod mint ahány éves vagy,akkor nem fogsz ilyen haverok által bekamuzott béreknek bedőlni.Az elmúlt 10 évben megfordultam már pár helyen az országban,ilyennel én sehol nem találkoztam,pedig nem voltak szar fizetéseim.Tényleg sajnálom,hogy nem tudjuk meg,hogy egy 8 általánossal gyártósori droidként hol lehet 2 kilót keresni(ami ugye egy bruttó 300e fizu).Ya ott egy kezdő diplomás akkor gondolom legalább 1 gurigával indít nem?...

2016. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utolsó ne haragudj, de baromságot beszélsz. Hány alapbérbe van beleszámolva a műszakpótlék? Azt mondta mindennel együtt keres meg 200 ezret soron. És ez tény több cégnél meglehet annyit keresni simán.
2016. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"És ez tény több cégnél meglehet annyit keresni simán."


Néhány konkrétumot lsz,sztném mielőbb küldeni a pályázati anyagomat.

2016. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!