Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi "munka tapasztalatok"...

Külföldi "munka tapasztalatok"? Milyen? Merre? Mikor?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal kimenni dolgozni..De nem tudjuk egyszerűen hova...

Én félek a konkrét kemény fizikai munkától, mivel nem tudom, h a testem mire képes..Plusz annyit hallani, hogy kimentek de csak átb..szták!!

Tudnátok ajánlani országot? Oldalt ahol megbizható munkalehetőségek vannak? NAGYON FONTOS volna! Vagy jelenleg ha vannak olyanok akik dolgoznak, azok leirnák, hogy hol vannak és, hogy jelenleg ott milyenek az ajánlatok..ha egyáltalán vanak.

Köszönöm, és mégegyszer elnézést kérek.

24/L


2010. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Szia! Az érdeklődő anyuka vagyok ismét. Nem tudtam, hogy erdélyi magyarok vagytok, bocs. Talán egy kicsit jobb a helyzet az itteni közgazdászoknak. Legalábbis akiket én ismerek. Egyébként nekünk a szembe szomszédaink erdélyi magyarok. Pár éve "visszatelepültek "Magyarországra. Azt mondják itt azért jobb a helyzet mint ott volt. Nagyon édes-aranyos emberek.
2010. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!