Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 250e forint vállalhatatl...

Nettó 250e forint vállalhatatlan mint fizetésigény?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltam állásinterjún egy multinacionális vállalatnál. Fizetési igénynek nettó 250 ezer forintot adtam meg (természetesen bruttó összeget adtam meg).

Erre azt mondták, hogy biztosan nem fogják tudni megadni és ezzel véget is ért az állásinterjú (mérnöki pozíció).

Kicsit bután érzem magam: szemtelenül sokat kértem?


2015. szept. 23. 05:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha figyeled a napi eseményeket, és a németek nyíltan bevallják, azért várják a szíreket, mert betanítva őket, sokkal kevesebb bérért fogják elvégezni azt a munkát odakint, mint amit most a tőlünk oda kiment fiatalok kapnak...

pedig tudja mindenki, hogy felét-harmadát fizetik a magyar munkavállalónak, mint a németnek...


akkor hogyan képzeled, hogy majd itt, ahol még az adó is több, mint a saját hazájukban, majd fizet neked annyit, mint a bizalmi munkakörben foglalkoztatott dolgozóknak!


Ráadásul tudja, hogy lesz/van arra a munkakörre másik 10 jelentkező, aki az általad kért összeg feléért is szívesen elvállalja azt a munkát...


Erre mondja a magyar: aki a kicsit nem becsüli...

... sokat pedig nem kap, akkor most mi van???


Igény van, munka és lóvé nincs.És ez a tény független attól, hogy az igényed vállalhatatlan-e, vagy nem???

2015. szept. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is mérnök vagyok, és nettó 250 alatt nem mennék.Rendben, kell kis gyakorlat is. Nem azért tanultam, hogy vegetáljak. Lehet lepontozni, de találok normális munkát 40 felett is.
2015. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
250 ezer semmi Pesten, ne hallgass a lehúzó komment kanapé huszárokra.
2015. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
Az miert van hogy minden kerdeshez odatalalnak az ugyeletes migransoktol rettego idiotak?
2015. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"migránsoktól rettegő idióták" Nem kedves, csak látjuk, hogy itthon kis hazánkban is, és esetleg a közeli családunkban is van 1-2 munkanélküli, van 1-2 olyan kis nyugdíjas, aki hiába osztja-szorozza, azt a bizonyos "47 ezer Ft-ból is meg lehet élni" összeget...

Költene az állam magasabb összegű támogatásokra, nyugdíjakra, létesítsen itthon több munkahelyet, és hasonlókat...

Nem sajnálom én, de amikor azt hallom, hogy a migránsok által elhagyott sátrakba beköltöztek a hazai hajléktalanok... szóval egy kis fontossági sorrendet csak felállítanék, hogy mire is költeném az adófizetők pénzét...

2015. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ja...hogy azért utálják az emberek a migránsokat, mert azok elveszik azt amit állam adna nekik?!


Ez óriási tévedés! Ha 0 migráns lenne, akkor sem lenne magasabb a nyugdíj senkinek! Továbbá, az államnek _nem_ dolga a munkahelyteremtés!


Mondom ezeket úgy, hogy én sem örülök annak, hogy itt vannak a migránsok, de az én helyzetemen se nem javít, se nem rosszabbít az hogy itt vannak.

2015. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De mia büdös lófax köze van ehhez a kérdéshez (is) a migránsokhoz. Pár hónap és lecseng az egész, kitakarodnak az országból oda, ahol tudják őket foglalkoztatni és kész.
2015. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!