Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 250e forint vállalhatatl...

Nettó 250e forint vállalhatatlan mint fizetésigény?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltam állásinterjún egy multinacionális vállalatnál. Fizetési igénynek nettó 250 ezer forintot adtam meg (természetesen bruttó összeget adtam meg).

Erre azt mondták, hogy biztosan nem fogják tudni megadni és ezzel véget is ért az állásinterjú (mérnöki pozíció).

Kicsit bután érzem magam: szemtelenül sokat kértem?


2015. szept. 23. 05:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is több információ lenne elvárható egy ilyen kérdésnél, mint "mérnöki pozíció, 250"...

Így esélytelen, hogy értelmes választ kapj.

2015. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
" gyakorlatilag visszadobom a labdát. " és akkor megadja az alját. Jól visszadobtad...
2015. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"Így esélytelen, hogy értelmes választ kapj.

"


Ezen az oldalon ez különösen igaz. Szerintem azzal elég sokat elmondtam, hogy multi cég, ahol az interjúztató HR-es megkeresi a 700k nettót. A pozíciót meg nem fogom leírni mert a speciális tevékenységi terület miatt felismerhető lenne a cég (szerintem jogosan elvárható, hogy nem adok ki ilyen jellegű információkat egy olyan oldalon, ahol az ilyen 7-8-as válaszolókhoz hasonló, részletekben gondolkozni nem tudó nethuszárok élik ki a frusztrációjukat).


Köszönöm a a válaszát annak a néhány értelmesebb embernek, akik válaszoltak.

2015. szept. 23. 19:28
 14/27 A kérdező kommentje:

"aki ennyire képtelen leírni, hogy mik a tényleges adatok meg tények, nem ad meg jóformán semmi lényeges információt,"


Úgy sem tudnád értelmezni ezeket az "adatokat és tényeket", úgyhogy visszamehetsz a szerelem, szex kategóriába sajnáltatni magadat.

2015. szept. 23. 19:32
 15/27 anonim ***** válasza:
Jól megmondtad.
2015. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Hű de sokat vesztettek veled. Ja nem.

Mert az amúgy annyira nagy titok, hogy hány éves vagy és menyi munkatapasztalatod van példuál, tuti rávágja mindenki csuklóból, hogy ki vagy, melyik cégnél voltál és hány dekásat szartál tegnap.

2015. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"ahol az interjúztató HR-es megkeresi a 700k nettót"


Ilyen cég nincs MO-n - csak úgy mondom... A 700K nettó egy masszív középvezetői bér multi környezetben, pláne HR területen. Egy "interjúztató HR-es" ennek töredékét sem keresi sehol

2015. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Biztosan évi 1 ember szerez olyan mérnöki diplomat mint neked van. Igy konnyen beazonosithatunk, vigyazz!


ironia off...


azert igazan elmondhattad volna, hogy villamos- vagy epitesz-, vegyesz-, kornyezetmernok vagy milyen mernok vagy? Én info- és villamosmérnök fizukkal vagyok tisztaban, 250 egyaltalan nem irrealis, kezdotol se. Legalabbis Budapesten.

2015. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
700 nettót keres a HR-s, de a mérnöknek sokallják a 250 nettót? Valamit te nagyon félreértettél!
2015. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"z interjúztató HR-es megkeresi a 700k nettót"


Keresi a lofaxot :) Te nagyon nem vagy kepben.

2015. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!