Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 200 ezer forint jó...

Havi 200 ezer forint jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nincs diplomám, csak érettségim. Egy magán óvodában dolgozok, felvettek diploma nélkül, mert értek a gyerekekhez. Van, aki a fizetésemre azt mondja, hogy csak annyi? És van aki szerint ez nagyon jó. Szerintetek?
2015. jún. 19. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nagyon jó a hátteredet látva. Bruttóban is.
2015. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nezopont kerdese. Ezert mondja az egyik ember ezt a masik meg azt.
2015. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A végzettségedhez képest nagyon jó. Ez nettó? Hogyhogy ilyen sokat adnak egy óvodában amikor még végzettséged sincs? Hogy jöttek rá, hogy óstehetség vagy? :)

Más óvodapedagógus diplomával felét kapja kb. mint te.


Szóval bőven meg lehetsz vele elégedve. :)



Én pedig eddig elégedett voltam a fizetésemmel, de kezdek elégedetlen lenne, ha ezek szerint diploma nélkül is lehet 200-at keresni. :D

2015. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nagyon jó fizetés diploma nélkül. �
2015. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Anyukám is ott dolgozik, egyszer megkértek, hogy ugorjak be valaki helyett és azóta ott vagyok :-)

Előtte bébiszitterkedtem és volt olyan hónap, hogy 300-400 ezret is megkerestem, 200 volt az alap. Csak szerettem volna egy stabil helyet, ezért maradtam inkább az óvodában.

2015. jún. 19. 14:20
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
jó fizetés, a burgerforgatók melósok 70 ezreket keresnek. Te háromszor annyit majdnem. Ez egy jó fizetés.
2015. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Séf fiú:

De ha a burgert ledobod akkor maximum a Papa fog csúnyán nézni rád. Ha a gyereket dobod el az kicsit más téma... szóval a felelősség nem egyforma, lásd be.

2015. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

anyám 25 évig volt óvónő. Érdekes módon 100 ezreket keresett nettóban...ja igen az nem menő magánóvoda volt...


szóval hagyjuk már..nem is tanulta a szakmát csak úgy beletenyerelt ebbe. jó dolga van.

2015. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

"Séf fiú:

De ha a burgert ledobod akkor maximum a Papa fog csúnyán nézni rád. Ha a gyereket dobod el az kicsit más téma... szóval a felelősség nem egyforma, lásd be."


az életeket mentő mentősofőr meg 90 rugós alapbérrel dolgozik.


a kapitalizmus nem úgy díjazza a munkádat hogy mekkora a felelősséged...hanem pótolhatóság alapján...

2015. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Minden irigység nélkül, de Budán van ez az Óvoda ugye?
2015. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!