Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hinnétek, hogy van ember aki...

Hinnétek, hogy van ember aki napi 12-14 órákat dolgozik 270 ft-os órabérért? Itt Mo-n 2015-ben. Nem mese!

Figyelt kérdés

Nemrég kitálaltam itt a GYK-n (=Gyökerek fóruma) hogy van ismerősöm aki Mo-n Pesten egy üzemben dolgozik, papíron napi 4 órát a valóságban 12-t 14-et akár 16-ot, órabére (a tényleges) ennek megfelelően kb 250-300 Ft/ó.

És LEUGATTAK itt sokan hogy hazudok, troll vagyok kitalálom az egészet ez nem lehet stb.


Hát kérem TROLL VAGYOK?

Kb UGYANEZ A sztori!


[link]

Kitálalt a felszolgáló: ezért van munkaerőhiány a Balatonon


A konyhalányok és kézilányok még kevesebbet kapnak havi 400-420 órányi munkáért, a havi bérük 110 ezer forint, ami 250-270 forintos órabért jelent.


Igen jól tetszik olvasni! 300 ft alatti órabér mindez 14 órás műszakokra a legelemibb munkavédelmi feltételek nélkül, olyan heylen ahol ha csak megnyikkansz repülsz.


Na most tessék mondani hogy hazudok!!!!


És ha hiszitek ha nem ezek között az emberek között még diplomás több diplomás is van!

Diplomás ember 250-es órabérrel!


2015. júl. 2. 21:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%
Ez kamu, ilyen nincs.
2015. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

" És ha hiszitek ha nem ezek között az

emberek között még diplomás több

diplomás is van!"


Milyen az a 'diplomás több

diplomás'? ;)



Én bizony nem hiszem ezt el. Hol lehet ilyen munkaerőt találni aki bármit bevállal 200 forintos órabérért?!

2015. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ez kamu, ilyen nincs.


Ja.


250 Ft-os órabérért dolgoztatnak a balatoni éttermek!!!


[link]



Jó fizetésnek számít : 3500ft/13óra fekete mosogatói munkakör egy étterembe?


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..



Még keressek?

2015. júl. 3. 06:36
 14/27 A kérdező kommentje:

Hol lehet ilyen munkaerőt találni



Nem az a kérdés hol hanem kit.


Mondjuk:


a) cukorbeteg asztmás bipoláris stb beteg dolgozó aki sehova se kell a betegsége miatt csak ilyen helyre

b) 45 feletti ffi/nő aki a kora miatt sehova se kell még ha oxfordi végzettsége van akkor se

c) Kisgyerekes egyedülálló szülő. Földön nincs hely ahova felvennék max ilyen mocsadékba

d) Nem beteg, nem 45 feletti, nem kisgyerekes, fiatal diplomás és sehova se kell. Elég 1 (vagy 2-3 vagy több) bölcsész diploma és szart pucolni se vesznek fel velük.

2015. júl. 3. 06:43
 15/27 anonim ***** válasza:

"Milyen az a 'diplomás több

diplomás'? ;) "

Akivel egy műszakban voltam hölgy ő biológus, én pedig vegyészmérnök diplomával rendelkezem.


8-asnak:

" Minek vállaltad?"

Számlákat fizetni kell, enni sem árt. Elhiheted, hogy nem ez volt az álmom.


(7-es vagyok)

2015. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

"a) cukorbeteg asztmás bipoláris stb beteg dolgozó aki sehova se kell a betegsége miatt csak ilyen helyre "


Az a 2. nap után meghal. Szerencsés esetben 3-at kibír.


"b) 45 feletti ffi/nő aki a kora miatt sehova se kell még ha oxfordi végzettsége van akkor se "


Szintén. Nem, nem bírja ki.


"c) Kisgyerekes egyedülálló szülő. Földön nincs hely ahova felvennék max ilyen mocsadékba "


Ez egy rohadt nagy urban legend.


"d) Nem beteg, nem 45 feletti, nem kisgyerekes, fiatal diplomás és sehova se kell. Elég 1 (vagy 2-3 vagy több) bölcsész diploma és szart pucolni se vesznek fel velük."


És ez jó rég így van. Minek megy akkor bárki is bölcsésznek, ha tényleg így van? Ha így van, akkor meg is érdemlik ezt a melót.

2015. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%

Aki olvasta az eredeti cikket,azért tudja jól szenzáció vadászat nagyrészt.


A 110 ezer nettó úgy jön ki:

140-150 nettó mínusz a szállás. Ha helyi vagy megkapod a szállás árát is. Azért érezzük már,hogy ez valójában nem 110.

2015. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Simán,vidéken sokan ölnének,csak,hogy legalább ennivalóra legyen.
2015. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Így van! Ne vicceljünk már, vidéken még ahhoz is ismerős sógor koma viszony kell hogy valaki közmunkás legyen havi 47-ért! És volt ahol az önkormányzaton VEREKEDÉS tört ki hogy ki kapja a szűkös közmunkáskeretet!

Mert van akit ez a pénz ez a havi minimálbér SE, ez választ el az utcától és az ÉHEZÉSTŐL!

Diplomás tanárembert röhögtek ki az utcán a volt diákjai amikor meglátták egy árokban dolgozni közmunkásként!

AZ a tanár is biztos marha nagy jókedvében ment el ennyiért.



,hogy legalább ennivalóra legyen.

2015. júl. 3. 09:59
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

Ez a cikk amúgy egy kamu, szenzációhajhász iromány ami a korábbi "ausztriába megy az összes balatoni pincér" cikkre született.


Látszik el is érte a célját, mert iszonyú sok oldal átvette és sokan olvasták.

2015. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!