Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hinnétek, hogy van ember aki...

Hinnétek, hogy van ember aki napi 12-14 órákat dolgozik 270 ft-os órabérért? Itt Mo-n 2015-ben. Nem mese!

Figyelt kérdés

Nemrég kitálaltam itt a GYK-n (=Gyökerek fóruma) hogy van ismerősöm aki Mo-n Pesten egy üzemben dolgozik, papíron napi 4 órát a valóságban 12-t 14-et akár 16-ot, órabére (a tényleges) ennek megfelelően kb 250-300 Ft/ó.

És LEUGATTAK itt sokan hogy hazudok, troll vagyok kitalálom az egészet ez nem lehet stb.


Hát kérem TROLL VAGYOK?

Kb UGYANEZ A sztori!


[link]

Kitálalt a felszolgáló: ezért van munkaerőhiány a Balatonon


A konyhalányok és kézilányok még kevesebbet kapnak havi 400-420 órányi munkáért, a havi bérük 110 ezer forint, ami 250-270 forintos órabért jelent.


Igen jól tetszik olvasni! 300 ft alatti órabér mindez 14 órás műszakokra a legelemibb munkavédelmi feltételek nélkül, olyan heylen ahol ha csak megnyikkansz repülsz.


Na most tessék mondani hogy hazudok!!!!


És ha hiszitek ha nem ezek között az emberek között még diplomás több diplomás is van!

Diplomás ember 250-es órabérrel!


2015. júl. 2. 21:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy a valóságban ilyen létezik, attól még Te hazudtál.

Egyébként ha a Balaton környékén laknál, akkor tudtál volna erről a cikk nélkül is.

2015. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem kell ehhez Balaton.

Itt a fővárosban is vannak üzemek ilyen olyan cégek ahol uyganez megy. Még csak nem is vendéglátós cégek.



De akkor miért is hazudtam?

2015. júl. 2. 21:59
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Az aki dolgozik ennyiért, és tűri, az meg is érdemli. Ezért nem törtènik változás, amíg akad marha aki elvállalja. Nem tudom az ilyeneket sajnàlni.
2015. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%

Nyilván van az az élethelyzet, amikor valaki elmegy ennyi pénzért dolgozni, de én személyszerint erősen kétkedek a cikk valóságtartalmában, de legalábbis abban, hogy ez a teljesen általános helyzet. Felettébb érdekes, hogy az emberke mindenhol ott van. Meg ha annyira szar volt, akkor mire fel a 4 nyár?

Beleolvastam abba a honlapba is, amin először megjelent az írás: egyoldalú, merő fröcsögés. Úgy kb a mindentegybenblog színvonala.

2015. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

hogy ez a teljesen általános helyzet


Senki nem mondta hogy általános. De azt igen, hogy van iylen mégpedig nem kevés.


De itt ugye azzal vádoltak hogy hazudok troll stb.

Hát nesztek. Hazudok.


De tudok hozni saját ismerősi körből olyan embert (nem cikk! nem net!!! első kezes infó!!) aki hasonló pénzért melózik!

2015. júl. 2. 22:04
 6/27 A kérdező kommentje:

amíg akad marha aki elvállalja.


Amíg szar van légy is van. Mindig lesz aki ilyen helyzetben van és elvállalja.

2015. júl. 2. 22:10
 7/27 anonim ***** válasza:
Benzinkúton napi 16 órára nettó 5000-et kaptam (312,5Ft/h), bejárásra elment 500Ft/nap ezt nem fizették (281,25Ft/h), mindez 2014-ben.
2015. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

22:22! Minek vállaltad? Olyan helyről azonnal dobbantok, ami nem megfelelő

Nem fogok sem éhbérèrt robotolni, sem kétes munkakörnyezetben.

2015. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván azért dolgoznak ennyiért, mert megfelel nekik. Hadd ne sajnáljam azokat, akik önként mennek a vágóhídra.
2015. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Aki olyan hülye, hogy ennyit gürizik ilyen szar fizetésért, az megérdemli.


Ennél koldulni is jobban megéri.

2015. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!