Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hihetetlen, hogy 1 éve keresek...

Hihetetlen, hogy 1 éve keresek munkát és semmi nincs. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Napi 10-15 önéletrajzot küldök el. Mióta munkát keresek MINDEN NAP! De jó ha, ebből havonta visszahívnak 2-3-ra... és talán még sokat is mondtam/írtam. De ha be is hívnak akkor meg nem kapom meg az állást. Nem értem mi a baj? Valaki jár hasonló cipőben? :/

2014. nov. 13. 13:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
61%

Ha gondolod küld át az önéletrajzod meg a motivációs leveled átolvasom és igyekszek segíteni (Ez mindenkinek szól aki szeretne tanácsot/véleményt kérni)


Ha a személyes adatokat nem akarjátok kiadni nyugodtan írjátok át valótlan adatokra.


E-mailt privátban adok csak írjatok rám.

2014. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

30 (nap)X10(db) cv= 300 cv havonta, abból 3 interjú az 3% csak!


Maradjunk inkább annyiban, hogy 300nak 3 az 1%a...

2014. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
82%

valamit rosszul csinálsz, de nem tudhatjuk mit, függ sokmidnentől.

ha komolyan gondoltad, keress meg a részletekkel

2014. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
1% behívási arány az nagyon kevés. :-(
2014. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%

rossz az önéletrajzod

rossz a motivációs leveled

rossz helyekre jelentkezel

2014. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
67%
*nincs munka Magyarországon
2014. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy irreális állásokra pályázol?

lehet, hogy nem levelezéssel kellene töltened az időd!

2014. nov. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Sajnos nem biztos, hogy rossz az önéletrajza. Önjelölt önéletrajzírók, főleg, akik pénzt is kérnek érte, azt verik a buksinkba, hogy rossz az önéletrajz, azért nem hívnak be. nos, én egy cégnél dolgozom, én is válogatom a Cv-ket.

A probléma a következő: 1 álláspályázatra 400 Cv ömlik be. Ebből tartalmilag és formailag 300 megfelelne. De mi csak 5-öt tudunk behívni interjúra és 1-et felvenni, hisz csak 1 hely van!Ez nem azt jelenti, hogy akiket nincs módunk behívni, őnekik rossz a cv-jük vagy a szakmai tapasztalatuk. Csak 1 helyre 300 embert nem tudunk felvenni. Ennyi.

2014. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

1. Ki akart pénzért segíteni ?

2. Jól mondtad : "NEM BIZTOS"... de lehet :)

Te is előbb választasz be egy olyant aki nem egy megszerkesztetlen hülyeségekkel és felesleges részekkel teletűzdelt önéletrajzot küld be hanem egy jól átlátható a szemnek kellemes lényegre törőt. Elvégre arról a személyről tükröződik némi igényesség is.


Igenis döntő egy önéletrajz formája mikor 500 ugyan olyan jelölt közül kell kitűnnöd.

2014. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Emberek! Nincs munka Mo. Én is dettó a munkanélküliségtől szenvedek. több szakmám van és alap nyelvismeretem, ha nincs protekció, nincs munka sem! A legalantabb munkákra is 3-szoros, 5-szörös a túljelentkezés, mert ennyire nem tud az ember hová jelentkezni. :( Ahhoz meg, hogy kimehess külföldre, nyelvtudás kell. A nyelvtanuláshoz pénz kell, a pénzhez munka, vagy valaki támogat! Ez itt sokaknak a bökkenő. És a nyelvtanulás bizony 100 ezrekbe kerül, hogy egy beszélő szintig eljuss, és még mindig nem tartasz sehol! Mert ahhoz hogy kimenj munkát keresni, ahhoz újabb 500-600 ezer ft-odnak kell lenned a zsebedben + az útiköltség, ugyan is külföldön Mo.-hoz képes magas árak vannak. És ha kint vagy kereshetsz olcsó szállást, papírügyeket el kell intézni, kb. 2 hét mire megkapod és aztán kezdhetsz el munka után kajtatni, ami nem olyan tök egyszerű. Respect annak aki ezt tök egyedül végig tudja csinálni, úgy, hogy nincs támogatása és nem roggyan össze, ha nem jár sikerrel az első hónapban! Mert a legtöbb ismerősöm, aki kiment, ők mind rokonok, barátok egyebek segítségével! De az biztos, hogy egy erős alap nyelvismeret kell kintre a nélkül nem szabad menni, mert csak nagy pénzkidobás az egész! Vagy vannak közvetítő irodák 60-80 ezer ft körül van a közvetítői díj, de ők megbízhatók Crevów, GMN hungari, stb... Sok sikert! Minden pénz kérdése, vagy kapcsolatok!
2014. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!