Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hihetetlen, hogy 1 éve keresek...

Hihetetlen, hogy 1 éve keresek munkát és semmi nincs. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Napi 10-15 önéletrajzot küldök el. Mióta munkát keresek MINDEN NAP! De jó ha, ebből havonta visszahívnak 2-3-ra... és talán még sokat is mondtam/írtam. De ha be is hívnak akkor meg nem kapom meg az állást. Nem értem mi a baj? Valaki jár hasonló cipőben? :/

2014. nov. 13. 13:34
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
61%
Szerintem probalkozz kulfoldon
2014. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
42%

Nem olyan rossz az a max 3 a max 15-ből. az 20% -os arány.


Mi a szakmád?


Persze okosan nyögik be neked, hogy "próbálkozz külföldön" amikor azt se tudja, hogy van e nyelvtudásod, piacképes szakmád, stb...

2014. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én is hasonló cipőben járok, bár nekem még nehezíti a munkakeresést, hogy van egy autoimmun betegségem is, szóval nem tudok akármit elvállalni.


Én hiszem,hogy aki dolgozni akar, az rövid úton dolgozni fog. Persze, a körülmények és az igények lenullázódnak. Ha nem értesz semmihez, vagy olyan képesítésed van, ami ma használhatatlan, akkor próbálkozz ezekkel:


Mosogatás (áruházak konyháin, éttermekben, kifőzdékben)

Meki + Burger King

DM, Rossmann, KIK, OBI, Praktiker saját honlapján lévő karrier oldalak

Rakodás, fizikai munka (ha bírod)

Gyár (Kapásból tudok olyan gyárat mondani, ahova jó eséllyel mindenkit felvesznek, régen én is dolgoztam ott. )

Hipermarketekben árufeltöltés, raktározás, takarítás, stb.


Aztán szép lassan csak lesz valami. Ha tudsz valamilyen nyelvet és olyanok a körülményeid, valóban külföld egy jó választás. Aztán, ha nem jön össze, még mindig haza lehet jönni tovább keresgélni...


Üdv, 23/L

2014. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges ok:

[link]


Nekem másfél év próbálkozás után lett új munkahelyem, az sem a szakmáimban.

2014. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%
Külföldre kell menni,nem fogod megbánni,tapasztalat!
2014. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%
Mert Magyarország ebben is jobban teljesít!
2014. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországon füst minden, irány külföld, persze ahhoz is pénz kell. Sokan ezt úgy oldják meg, hogy eladják amit tudnak.
2014. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Kamumail! Te nem matekos vagy ugye? Napi 10-15öt küld és havi 2-3 interjúja van!


30 (nap)X10(db) cv= 300 cv havonta, abból 3 interjú az 3% csak!


Amúgy én is így vagyok, nekem 5,5% a havi behívási arányom, de én már 40 feletti nő vagyok és sajnos tudom, hogy a korom és a túlképzettségem miatt nem kellek. :-(

2014. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%
jogos, a napi 15-re számoltam, azt hittem a beküldött 15-re hívják vissza, hát annyira az nem jó, de legalább visszahívják. mindenesetre még mindig kérdés, hogy mi a szakmája, addig nem lehet megmondani mi a gond.
2014. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
22%

Hát nyilván olyan szakmája/diplomája van, ami rajta kívül még 1000 embernek. És nincs protekciója sem.


Velem is ez a gond, hogy nem hiányszakmám van, 45 éves nő vagyok, ráadásul 10 évig vezető voltam és nincsenek vezetői állások meghirdetve, gyakornoknak, asszisztensnek és juniornak pedig nem engem vesznek fel. :-)

2014. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!