Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te ha nyernél 100 Milliót,...

Te ha nyernél 100 Milliót, mit csinálnál a pénzzel?

Figyelt kérdés
Belegondolva én biztosan vennék egy kb 30 milliós házat, 2 kocsit, motort meg utazgatnék egy darabig. 50 et meg a bankba. De ez hamarabb fog engem tönkretenni, nem? A banki kamat kb hónapra leosztva 80 ezer, annyiból nem tartasz fent egy házat, még ha dolgozolis. Ha az egész pénzt bankba rakom, az se egy nagy vagyon ha a kamatokat nézem. Ha felélem akkor meg elmegy mondjuk 10 év alatt és ott állok szegényen.
2014. jún. 5. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vennék egy lakást, meg egy jó használtautót. A maradékot beraknám a bankba többféle megtakarításra.
2014. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felemésztené a maradékot a ház, meg a járművek, és az utazgatásról még nem is beszéltünk. Egy pár évig élnél kiskirály módra, aztán azon kapnád magad hogy csak olyan értékképviselő tulajdonaid vannak amik csak viszik a pénzed. Mivel ezt már nem fogod tudni fedezni, bele kényszerülsz hogy áron alul minél hamarabb megszabadulj tőlük. Végül újra csak egy középszerű valaki leszel, aki agonizálhat azon, hogy milyen szerencsétlenül herdálta el a pénzét.
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifizetném a hiteleinket, teljesen függetlenednék a közművektől, indítanék egy vállalkozást, ennyi.
2014. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másodiknak üzenném, hogy én is erre jöttem rá, hiába annyi pénz, hosszú távon rosszab egy átlag embernek. Mert valljuk be ki tartaná meg az akkori életét?
2014. jún. 5. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Fognám és beadnám az utolsó fillérig a Concorde-nak. Ilyen összegből ők már kivesznek évi 8-16M között a kockázatvállalástól függően. Abból meg azért vígan ellenék.
2014. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Azért idén most még nem villantottak nagyot sajnos...
2014. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én építenék egy házat, vennék egy autót, vennék 3-4 lakást amit kiadnék albérletbe, indítanék egy saját vállalkozást, a maradékot pedig félretenném!
2014. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!