Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyernél 800 milliót mit...

Ha nyernél 800 milliót mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Elmondanád az embereknek? Mire költenéd? Abbahagynád a munkádat? Elköltöznél? Adnál belőle valakinek? Jótékonykodnál? Milyen mértékben változna meg az életed? Megváltoznál? Mindenből a legdrágábbat vennéd ha már megteheted? .....
2010. febr. 20. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Felélném szimplán.


Vennék egy tengerparti nyaralót a trópusokon, és élnék mint Marci Hevesen.


Más nem is kéne, maximum egy kocsi futkosni...

2010. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Először elosztanám a család közt.Mindenkinek adnák belőle.Igen én jótékonykodnám is főleg a rákkutatásba.

Elköltöznék én mindeféleképpen ha a család többi része nem is.Szeretnék legalább egyszer elmenni valami nagyon meleg helyre külföldön még soha nem voltam. :(

Nem vennék mindenből a legdrágábbat,egy kis házikót szépen berendezve,olcsóbb bútorok is szépek még újjak.

Szerintem változna az ember....a rengeteg idegesség megszűnne.

Biztonságot adna hogy nem kell a holnapra gondolni.

Kamatból meg lehetne élni,esetleg válság után valami üzletet nyitni.

2010. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Mi az csak nem nyertél?:D

Amúgy én befektetném valamibe egy részét, elköltöznék külföldre, évente járnék nyaralni és egy árvaházat segítenék.

Szüleimnek és testvéremnek adnék, segítenék nekik.

Az életszínvonalat tekintve talán úgy élnék mint egy tehetősebb nyugat-európai, vennék valamelyik nyugati fővárosban egy lakást és vidéken a hegyekben egy üdülőházat.

2010. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

vennék egy telket, építtetnék egy házat a szülőknek, meg egyet magmnak

új autó nekem, szülőknek,

vennék egy nyaralót valahol a hegyekben, minden nyáron mennék nyaralni, olyan helyekre aholmég nem jártam,

még tanulok azt befejezném, és azt hiszem dolgoznék is benne, nagyon szeretem, úgyhogy igen. dolgoznék.

de mindenképpen biztonságot adna hogy van. betenném bankba, semmi gondunk nem lenne, sem a családnak.

2010. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyjából úgy élnék, mint most csak annyi, hogy vennék egy porshe-t vagy ferrari-t és egy tengerparti nyaralót.
2010. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adnék belőle a hatodik válaszolónak!
2010. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Megdugnám danaszkallit. :)
2010. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mélyen hallgatnék róla. Van elég barátom, újak nem kellenek.

A családnak is csak úgy adnék pénzt, hogy ne tudják, honnan van. A pénzt pedig véletlenül sem tartanám itthon, vinném ki svájcba.

Egy részt tennék bele a saját vállalkozásomba, indítanék mellette még 3 másikat, és elköltöznék, hogy ne tűnjön fel a szomszédoknak sem a hirtelen költekezés.


Egyik előző válaszoló írta, hogy megszűnik rengeteg idegeskednivaló.

Nyugi, jön helyette új, más. A sok pénz legalább annyi problémát képes hozni magával, mint ha nincs pénz.

2010. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: bizonyos fokig jótékonykodnék is, de nem adnám alapítványoknak, csinálnék saját alapítványt, hogy a pénz valóban oda menjen, ahova szánom.
2010. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!