Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha nyernél a lottón?

Mit tennél ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés

mondjuk 50 milliárdot nyernél, elmondanád valakinek?

kiutaznál az országból véglegesen? infartust kapnál?


2011. júl. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanám el senkinek, max szűk családi kör de megkérném a ,,vényasszonyokat" h ne pletykáljanak

lehet hogy kiutaznák lehet hogy nem, nem kapnák infraktust, befektetném

2011. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FAKhelper válasza:
100%
50 milliárdot?:O Azt viszonylag nehéz:D De hogy senki nem tudna róla, az tuti:D
2011. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

boldog lennék, annyira mint még soha

kénytelen lennék közölni a családommal, azért csak furcsának tartanák, hogy elköltözöm

dehogy költöznék ki az országból, Sopronba költöznék, mert láttam egy jó kis lakást

amit még tennék: soha vissza nem jönnék erre a lepratelepre, családommal nem nagyon beszélnék

amúgy már futná belőle tandíjra ha olyan suliba mennék, azért ezen elgondolkodnék

2011. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én még fiatal vagyok de ah anyámék nyernének akk élném a gazdag suhancok életét .király :D
2011. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
hát ha nyernék a lottón akkor élvezném az életet és meghíznék jó istenesen ezek után pedig felkelnék mert csörögne az óra.túl szép ez a valósághoz..
2011. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Titokban tartanám, vennék magamnak egy lakást, aztán a szűk családi körben (anya, apa, tesók) elmondanám, nekik is vennék egy lakást, de "kötelezném" őket, hogy tartsák titokban. Ha ez meg van, akkor a 3 legjobb barátommal hoznék össze gy közös találkozót, és nekik is vennék egy-egy lakást. Ha ez mind meg van, akkor "feloldanám" a nagy titoktartást.
2011. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem titkolnám


Vennék egy házat a városban ahol lakom Európában meg meg valami egzotikus szigeten is.

utazgatnék

adakoznék de nem alapítványoknak hanem személyesen azoknak akik rászorulnak

2011. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettő embernek mondanám el. 50 milliárd olyan hatalmas összeg, hogy abból nemcsak a saját, de még az ükunokáink anyagai gondjait is rendezhetjük egész életre. Az biztos, hogy pár külföldi országba vennék 1-2 lakást, de Magyarországról, nem hiszem, hogy elmennék.
2011. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

50 milliárd azért túlzás, ennyi sosem fog összegyűlni az ötöslottón, de tegyük fel, hogy megtörténne. Mit tennék akkor?


A legszűkebb családi kört és a még szűkebb barátit beavatnám a titokba, persze azt nem mondanám el, hogy 50 milliárdot nyertem, hanem -ebben az esetben- maximum egy 20-at mondanék. Hogy miért? Mert embertelenül sok pénz, és még mindig jobb, ha kiderül, hogy nyertem a lottón egy ilyen "kisebb" összeg, mint az 50 milliárd. Kimondani is sok.


Az biztos, hogy nem rögtön mondanám el, hanem várnék 1-2 hónapot, míg lecsillapodik a nyeremény körülötti hisztéria. Ja, és mindenféleképpen valamilyen különleges módon adnám a szeretteim tudtára, hogy igen, én nyeretem.


Adakoznék, sokat. Nagyon sokat -de nem pénzben, hanem pl. állatmenhelyeknek kutyakaját, gyógyszert vennék, vagy beteg gyerekeknek támogatnám a kórházi kezeléseket egy magánkórházban és az utána lévő lábadozási időszakot.


Nem tudom, mit kezdenék magammal. Először semmit, abban biztos vagyok. Mindenféleképpen befejezném az egyetemet és valamilyen polgári állasban elhelyezkednék. Leraknám a jogsit, vennék magamnak egy cuki mini kocsit, egy lakást a belvárosban. Körbeutaznám a földet, minden olyan helyet meglátogatnék, ahova mindig is el akartam jutni. Szórakoznék járni sokat: koncertekre, színházba, operába, fesztiválokra. Csinálnék magamnak egy házi könyvtárat, amiben egyre több és több kötet foglalna helyet.


A családomnak az összes hitelét kifizetném és adnék a fenekük alá egy alapot, egy biztos pontot, amiből tényleg rendesen el lehet kezdeni újra egy életet. Valószínűleg családi vállalkozásba kezdenénk, mert van elég business-orientált rokonom, akiknek ez nagyon jól megy.


És természetesen felbérelnék egy pénzügyi szakembert, akivel átbeszélném a dolgokat.


Most így ennyi jutott hirtelen az eszembe.


20L

2014. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Elmondanám a családomnak, adnék is nekik belőle bőven. Bár leginkább olyan alapokat, mint lépcső nélküli ház (a nénikém nyílt gerinccel született, és a lába nem a legjobb, feltehetőleg csak rosszabb lesz) vagy lekötések (több 18 év alatti családtag van, az ő jövőjüket is megalapozták), egy transitot vennék a páromnak (nagyon szeretne saját vállalkozásban fuvarozni) ilyesmikre költenék.


Ami az én részemet illeti, abban nem sok minden változna csak sokkal hamarabb el tudnám kezdeni a dolgokat. Már így is elindítottam a vágyálmom, miszerint kutyakiképző leszek, kutyaiskolával. Szeptemberben befejeztem egy tanfolyamot, októberben hatalmas szerencsével az egyik alapítványhoz kerültem, mint segéd kiképző, jelenleg még nem kapok pénzt érte, mert nincs saját csoportom,de leginkább úgyis gyakorlatért mentem. Tehát ha már annyi pénzem lenne, akkor hétköznap csak 4-6 órákat dolgoznék, nem pedig 8-at és elvégeznék habilitációs kutyakiképző tanfolyamot, megcsinálnám a kisállat ápolói tanfolyamot és még sok, sok másikat, amikre jelenleg nincs összefüggően sem időm, sem pénzem. A jogsit is elvégezném, amit idén így is úgy is megcsinálok. Miután megvettem a telket és megcsináltam olyannak, amilyennek szeretném és úgy érezném kellő tudással rendelkezem ahhoz, hogy bele vágjak akkor megnyitnám a saját kutyaiskolámat.


Adakoznék is, pénzben, tárgyban, időben egyaránt állatoknak, gyermekeknek, betegeknek, időseknek. Szeretnék olyan kezdeményezést is indítani, ahol különböző vloggerek és bloggerek is szerepet kapnak, hogy nyomon követhető és terjeszthető legyen az olyan emberek számára is, akik még nem foglalkoztak ilyen ügyekkel. Illetve szintén félig kutyás dolog, hogy szeretnék úgy kiállni az állatkínzás ellen, hogy a felelős állattartást népszerűsíteném.

2019. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!