Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyernél 30. milliót befekte...

Ha nyernél 30. milliót befektetnéd cégbe, vagy betennéd a bankba had kamatozzon?

Figyelt kérdés
Szóval ti mit csinálnátok vele????én bankba tenném ,de nem egy bankba hanem több be nehogy a bank becsődöljön vagy valami, és a kamatból élnék, ami kb 3millió 1 évben. nem nyitnék se céget se semmit mert vagy elbukom e pénzt vagy duplája lesz, de nekem 30millió is elég.
2009. aug. 26. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30 milla azért nem olyan nagy pénz, persze nem jönne rosszul. Biztos, hogy befektetném. Ha már a cégnél pénzügyi tanácsadással foglalkozunk csak kiokoskodnánk valamit mibe is fektessem. Persze pár milla menne a bankba is.
2009. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bankba 1000%, hogy nem tenném, hanem inkább vállalkoznék belőle.
2009. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-nek!tudod a mai világba hatalmsa pénz 30 millióft!Nekem ne mond hogy nem annyira nagy pénz, kiváncsi vagyok neked mennyi pénzed van. nemhinném hogy ennyi lenne.Amúgy megkeresni elég nagy pénz, valakinek egész életében nem tud még 5 milliót sem öszeszedni, nemhogy 30 at
2009. aug. 26. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírtam, hogy nem jönne rosszul. A nem olyan nagy pénzt úgy értettem, hogy nem oldja meg az egész életemet. Egy lottó ötösnél már van min gondolkodni. Igazából 30 millából normális környéken még családi házat sem veszek. Veszek egy normális környéken belőle egy lakást egy kocsit (nem a legdrágábbat) és már elment legalább a fele. Ezt nyeremény nélkül is sikerült megvalósítanom.
2009. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értelek, de nekünk is van házunk kocsink nem hitellel, viszont ha megnyerném, akkor én bankba tenném szétszedve 2 millióként, és 10%ot kamatozik egy évben az 3millió évente. szóval 250.000ft ból megélnénk havonta, akkor csak a kamatból élnénk.
2009. aug. 27. 13:23
 6/7 anonim válasza:
Hello! Szerintem bérelj egy helyiséget és ezerrel nyomnánk a masszázst. Svéd és talpmasszázs együtt. hamar felfuttatnánk, csak jó helyen kell legyen az üzlethelyiség. Ágy, szék, szaktudás van.
2009. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hülyeség:)
2009. aug. 29. 00:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!