Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapnál ajándékba 100. 000Ft-ot...

Kapnál ajándékba 100. 000Ft-ot, mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerű, átlagember lennék, akinek ez sok pénz, akkor beraknám a bankba, vagy az államkincstárba 4-5% kamatozásra, amit évente megújítanék. Tartja az értékét és ha bármire sürgősen kell, akkor elérhető.


Ha fiatal gyerek lennék, akkor is betenném a bankba és nem szórnám el, mert később ez még sok mindenre jó lehet.


Ha az lennék, aki vagyok, akkor hozzácsapnám a meglévő megtakarításaimhoz.

2013. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is félre raknám. De ha az odaadója úgy adja, hogy mindenképp szinte azonnal élvezni kelljen az értékét,- hiszen ajándékot akart adni, csak nem tudta mit adjon és azért adott pénz - , akkor szerintem utazásra, költeném.
2013. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én hirtelen befizetném pár elmaradt számlámat... :S

Ez ember függő és aktuális anyagi helyzet függő!

2013. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszaitokat!

Elmaradt számláim nekem is vannak, de akkor nem sok maradna ebből az összegből. Gondoltam még arra, hogy adni-venni kéne. Meg arra is, hogy ennyi pénznek a 4-5%-a nagyon kevés ami évente hozzá jöhetne bankba. Hogy csinálnátok belőle TI többet?

2013. aug. 16. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A be nem fizetett számláknak is lesz késedelmi kamata, előbb-utóbb. Előbb az adósságokat rendezném. Nullán lenni még mindig jobb, mint mínuszban.
2013. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Odaadnám édesanyámnak, akinek van egy ilyen összegű tartozása.
2013. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!