Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az, amit szívesen csinálnál...

Mi az, amit szívesen csinálnál? Mit dolgoznál? Mi lennél? És miért nem csinálod azt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamionsofőr. Könnyű munkának látszik, sok a fizetés, de hátránya; hogy kb. 2héten 1x mehetsz haza.

Kőműves is. Lehet, hogy nagyon kemény munka, de én szívesen csinálnám, mert szinte csak pakolni kell és izmosodsz is.

Lehet, hogy sokkal durvábbak ilyen helyeken a dolgok, de én így képzelem el.

És amiért nem csinálom ezeket: mert még "gyerek" vagyok.

2011. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Menedzerasszisztens lennék legszívesebben - már az "álomcég"is megvan fejben, de még hiányzik néhány dolog. Rajta vagyok a témán ezerrel és bízom benne, hogy sikerül.:-)
2011. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
informatikus szeretnék lenni.A probléma h a logikus gondolkodás nem mindig jön akkor amikor kéne és a matek sem azerősségem.Még pár év és kiderül h csinálom-e,de ha nem akkor nagy valószínűséggel a fentebb okok miatt.
2011. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire rugaszkodhatunk el a valóságtól?

Ha nagyon,akkor jó politikus,akit sokan szeretnek.

Ha kevésbé,akkor én is kamionos,és jelenleg azért dolgozok,hogy letegyem a jogsikat.

2011. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Karikaturista, grafikus, de abból nem tudnék megélni.
2011. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fotós, fotóriporter, útiköny író, ilyesmik....nem tudom, hogy induljak neki....

Ha vmi egyszerűbbre gondolunk, akkor "szobafoglalási ügyintéző". Ezt meg azért nem csinálom, mert akármilyen kis egyszerű munkának is tűnik, és van is szállodás tapasztalatom, nyelvtudásom, még csak be sem hívtak interjúra + ha fel is vennének, nem hiszem, h keresnék annyit, mint most....

2011. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gazdaságinformatikát tanulok, de megbántam, hogy nem programozói informatikára mentem. Valószínű egy szoftverfejlesztő vagy vállalatirányítási rendszer-kezelő/fejlesztő muksó leszek, az is lehet, hogy egy iskolába megyek rendszergazdának (az is jobb, mint a semmi).


Két álomszakmám : az egyik a játékfejlesztő. 3 hónapja programozok, de érdekel a programozás, és ontom magamból a flash-játékokat. Tervezem, hogy a C++-t is elkezdem tanulni magamtól.

Amiért nem csinálhatom : Magyarországon egy játékfejlesztő egy cégnél 8 hónapig nem kapja meg a fizetését, a stúdiókba amúgy sincs felvétel. Amerika túl messze van, nem nagyon akarok bevándorló lenni.


A másik álomszakma : metálzenész. 4 éve szólógitározok ebben a műfajban. A gond : nincsenek kapcsolataim. Bár szólóprojektbe belekezdhetek.

2011. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi lennék? Nemzetbiztonsági tiszt az Alkotmányvédelmi Hivatalnál :) miért nem csinálom azt? Nincs diplomám, és még elég pontom sincs a nemzetbiztonsági szakra ahova menni szeretnék, de már rajta vagyok a témán, szintemelő érettségi és nyelvvizsga a rövidtávú cél.


Jelenleg a NAV bevetési igazgatóságán vagyok őrmester.


19/f

2011. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!