Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnál, ha egy barátod...

Mit csinálnál, ha egy barátod ilyet tenne?

Figyelt kérdés
Előre kialakítottam egy munkahelyet magamnak, sokat e-maileztem ezmiatt, hogy tárt karokkal várjanak, de aztán egyik barátommal megbeszéltem ezt a dolgot és a hátam mögött rástartolt a munkára. Most pedig kétségbe vagyok esve tegnap jónéhány napja emiatt.
2011. aug. 3. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor verseny. Nyerd meg, a "barátod" meg felejtsd el. Sosem volt az.
2011. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kialakítottál egy munkahelyet magadnak??!!
2011. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Fogtam magam és egy ismeretségem révén lehetőségem nyílt bekerülni egy helyre. Pályakezdő vagyok egyébként és sok időt töltöttem azzal, hogy "benyaljam" magam. Aztán meséltem erről a lehetőségemről a barátomnak is.....
2011. aug. 3. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Na most majd kiderül mennyire sikerült "benyalnod" magad,és hogy téged,vagy őt veszik fel a munkahelyre.
2011. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsot! Azért nem kell irigykedni.
2011. aug. 4. 00:48
 6/9 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy Budapesten nincs más ilyen jellegű munka.
2011. aug. 4. 00:51
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen sokat dolgoztál a munkáért....írtál egy csomó e-mailt!! :-) viccet félretéve. csak e-maileket irogattál, vagy tényleg meg is felelsz a munkára? esetleg nem lehet, h azért félsz, mert tudod, h a barátod jobban megfelel a követelményeknek? én azt mondom, h az kapja meg a munkát, aki többet tanult érte, jobban ért hozzá. nem az akinek több ismerőse van és aki csak szért kerül be, mert benyalja magát.
2011. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rengeteget tanultam miatta, az ismeretségemet is úgy szereztem, hogy felvettem a kapcsolatot a céggel(előtte nem volt semmi protekcióm). Ott elkezdtek írogatni, hogy ha kikerülök a felsőoktatásból, akkor keresem meg őket, de nekem még van egy pár dolgom, hogy kikapjam a diplomát(nyelvvizsga). A barátomnak nincsenek ilyen iskolái, de a céget nem is ez érdekli ez igazából. Én csak azért végeztem el az egyetemet, hogy jó legyek a szakmában. Szóval így Ő már le tud csapni az állásra hamarabb, mert nekem még van dolgom, hiszen én ígértem egy diplomát.
2011. aug. 4. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:

S a cég, ha már annyira kellesz nekik, nem alkalmazna addig is, míg megszerzed a nyelvvizsgát. Mert gondolom, hogy amit megtanultál az egyetemen, azt nem idegen nyelven kell előadni.


Így a kecske is jól lakik, és a káposzta is megmarad. Mert lássuk be, nem sok értelme van, hogy semmi keresetből eltartod magad és még nyelvtanfolyamra is mész. Hacsak ki nem mész külföldre. Szerintem nyelvet tanulni és dolgozni lehet párhuzamosan.Fogadd el az állást, tanulj bele, s mutass fel nekik egy papírt, hogy beiratkozol egy tanfolyamra.


Ne pazarold el a lehetőséget és az éveidet, mert máskor majd hiányozni fognak.


Sok sikert!

2011. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!