Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan viselkednétek ebben a...

Hogyan viselkednétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sajnos 30 évesen,jó munkahellyel a hátam mögött,jelenleg munkanélküliként ismét diákmunkára kényszerültem. Tanultam még egy helyen,ahol már csak vizsgáznom kell,így tudtam megoldani,hogy mégis dolgozzak. Sokat agyaltam,honnan szerezzek munkahelyet,ez egy átmeneti megoldás. Itt viszont a diákokat nem nézik semmibe. Én kollégaként szóltam a főnökhöz,mindamellett persze,hogy nyilván megcsináltam,amit mond,de ha kell,kérdezek,és ha kell a munkához,a segítségét is kérem. Erre nagy cirkusz lett,megüzente,mert velem beszélni lealacsonyító,hogy nem kérdezek,nem beszélek meg semmit vele,egy szavam lehet,az igen,úgy van,azonkívül kuss,mert én itt nem munkatárs vagyok,hanem csak egy diák. Na most én előtte diplomás állásban dolgoztam,csak leépítés volt,ott intelligens emberek dolgoztak főnökként,kollégák voltunk amellett,hogy ők adták ki a feladatot,de lehetett azért hozzájuk szólni. Itt sz@ros gyereknek tartanak,nem kollégának,hisz meg is mondták. Mindamellett,hogy tudják,hány éves vagyok és hogy keveredtem oda,ami jelenleg lényegtelen,mert lehetnék 18 éves gimnazista is,a diák csak s.ggtörlő? Holott diákként is ugyanannyit,sokszor pedig többet húzunk,mint a rendesen felvett kollégák,és ugyanazt a feladatot látjuk el.
2014. máj. 12. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg bunkóság, hogy így bánnak a diákokkal, de bárhonnan kerültél oda, ott tényleg nem kolléga vagy.
2014. máj. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabadna így bánni a diákokkal sem, de senkit nem érdekel, hogy előtte mit vagy hol dolgoztál. Ne akarj a főnök kollégája lenni!
2014. máj. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én diákként sem hagytam soha, hogy így bánjanak velem, pedig nagyon fúrni akartak volna. A helyedben valószínűleg inkább elvállaltam volna valami egyszerű eladói állást. Szinte minden ruházati boltba keresnek embert, most, hogy ilyen jó idő van, főleg a sportszaküzletekbe, vagy recepcióst a konditermekbe. Igaz, hogy az utóbbiban kidolgozod a beled is, de legalább aránylag jó pénz van belőle. Ha meg már bizonyítottál a területeden, akkor végképp nem értem, hogy nem jutsz álláshoz, főleg, hogy csak 30 vagy.
2014. máj. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj gondolom gyárba melózol ott sértés a főnöknek, hogy te kolegának hívod, ott ő a főnök nem a kollégád.

Akármilyen papírod van te ott csak egy melós vagy

2014. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is gyárban dolgoztam ebben a tanévben és ott még a német mérnökök is normálisan köszöntek és kezet fogtak velem, a szaros diákkal. Mindenki közvetlen volt és mindenkivel tegeződtem az első naptól kezdve...


Nem tudom, hogy te milyen helyen dolgozhatsz, de én nem sokáig maradnék ott, ha tehetném.


Egyébként tény, hogy minket is lenéztek valamilyen szinten, de nem nagyon éreztették. Egyszer volt egy ilyen eset, de ott kruvaanyázva elküldtem a fenébe a nálam fiatalabb gyereket és visszavett. Azóta rám sem mer nézni.


26/F

2014. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A főnök az főnök, de nem kell átesni a birka túloldalára, megkapja a tiszteletet, de ha úgy beszél veled,mint a kutyával akkor helyre kell tenni, aztán kalap-kabát.

Parasztokkal ne dolgozz együtt(akár főnök, akár nem), főleg ha van rendes diplomád, próbálj meg kikerülni közülük.

2014. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!