Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanád?

Melyik munkát választanád?

Figyelt kérdés

Az egyik kórházi adminisztrátori állás, egy osztály papírmunkáját kellene csinálnom, zárók, létszámok, betegtájékoztatás, stb.

20 perc gyalog, 10 perc busz, kb. 76ezret kapnék, napi 8 óra, érettségi elvárással.

Ezt a lehetőséget ott dolgozó ismerős ajánlotta fel, később nem lesz lehetőségem bejutni, viszont ha most megyek akkor ha nem rontok el nagyon valamit, biztos nem fognak kirakni.


A másik családgondozó - tereplátogatás, papírmunka (hátrányos helyzetűek istápolása, egy részét azt hiszem eléggé utálnám), szintén 8 órás állás, de nem helyben - fél óra gyalog, 30-40 perc vonat és még kb. fél óra helyijárat. 85 körül kapnék, az utazásomba úgy néz ki beszállnának, de nem igazán járnék anyagilag jobban és határozott idejű, lehet utána munkanélküli maradnék.

Viszont elvárás a diplomám, szakmai továbblépés szempontjából jobban nézne ki az önéletrajzomban, bár talán egészségügyi tapasztalattal is lehetne valamit kezdeni.



2013. nov. 24. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy az első, még ha picivel kevesebbet is keresnél, de biztosabb állásnak tűnik.
2013. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is inkább az tetszene, amellett még mindig kereshetek jobb szakmai munkákat, vagy minimum közelebbieket..

Csak a rokonaim piszkálnak, hogy ne üljek be érettségis helyre, amikor kapnék a diplomámmal is. Csak attól, hogy társadalomtudományi diplomám van nem igazán akarok kisebbségieket látogatni, helyben is szoktam nézegetni a pályázatokat, családgondozókat itt is keresnek, talán kevesen jelentkeznek rá vagy otthagyják a munkát?

2013. nov. 24. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
1.
2013. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbecsülném a biztosat (1.) a bizonytalan helyett. NEKEM nagy kincs lenne, de biztosan más élethelyzet :) (mozgáskorlátozott vagyok).
2017. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!