Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanád?

Melyik munkát választanád?

Figyelt kérdés

Itthon, érdekes munka amit szeretsz, legszívesebben ezt csinálnád életed végéig, de bizonytalan a fizetés, hol 100 nettó körül, hol 300nettó, alkalmanként előfordul, hogy semmi. De itthon vagy, barátok, család között, jól érzed magad, nem stresszelsz különösebben, hacsak nem a pénz miatt.

vagy

Külföldön, monoton munka, amit utálsz, de a hétvégéid szabadok, ettől függetlenül stresszes, és a monotonitás valószínűleg az agyadra megy pár éven belül, nincsenek barátaid, hazamenni ritkán tudsz, de a fizetés 1millió nettó tutira, viszont legalább 8-10 évig kell csinálnod.


2010. máj. 20. 18:17
 1/6 anonim válasza:
90%
Én az itthoni munkát választanám... a 8-10 év az nagyon sok ilyen munkából... gondolj bele.. ha átlagéletkort veszel akkor 1/7-ed részét ilyenre akarod szánni? barátok család nélkül? főleg ha olyan 25-30 között vagy.. akkor majd 40 évesen akarsz csak családot?.. a pénz az valóban nagy úr de át kell gondolni.. láttam már szegény boldog embereket is:) Amúgy meg sok sikert kívánok neked akármelyiket is választod
2010. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

itthon!


a 8 10 év nagyon hosszú, hacsak nem nagyon fontos, hogy több millát összegyűjts...

2010. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
jah és még valami.. azt ki is felejtettem hogy mennyire az idegeire tud menni az embernek egy olyan munka amit nem szeret és csak kényszerből csinálja.. teljesen meg tudja utálni magát az ember hiszen pszichológiailag nem azért dolgozunk h pénzt keressünk hanem h sikeresek legyünk ne unjuk magunkat csak az életben stb. (családi példa: aki nem dolgozott otthon ült.. 40 évesen teljesen idegroncs.. otthon csak jár az ember agya minden félén ha nem köti le magát..) ÉLehet h kicsit elkalandoztam bocsi.. sok szerencsét
2010. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a családot, a barátokat, és azt a munkát választanám, amit örömmel végzek.
2010. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, eddig teljes mértékben megerősítettetek, én is az otthonit választanám legszívesebben (olyan 85% jelenleg :)), de a környezetemben mindenki totál hülyének néz, azt mondják, hogy ez életem lehetősége, és hát az a baj, hogy nyilván bizonyos szempontból igazuk is van, csak félek valóban, hogy tönkremegyek bele, annyit meg azért mégsem ér.
2010. máj. 20. 19:16
 6/6 anonim válasza:
az egészséget a barátokat és a családot és sok mást nem lehet pénzzel megvenni.. és mitől lesz az ember boldog igazán ha nem ezektől...
2010. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!