Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanád az...

Melyik munkát választanád az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szakács vagyok...mindkét állás kb ugyanannyit fizet.


1.Az első egy hotel munka lenne,reggel 7-től délután 3-ig a másik héten pedig délután 3-tól esete 10-ig 11-ig heti 6 napban...monoton tipikus hotel munka minden nap ugyanaz..és semmi lazaság..

2.Másik verzió egy éjszakáig nyitva tartó szórakozó hely egy síparadicsom közepén ahol jóval lazább a személyzet a pénz is több,viszont itt este 6-tól hajnali 4ig kellene dolgozni...hozzá teszem itt a pénz is több lenne az éjszaka miatt..ha nem nézzük a pénzt akkor melyiket választanátok?


2011. dec. 24. 15:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
én a másodikat, a monoton hotelos munka nem nekem való :)
2011. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nyáron én még nem láttam síparadicsomot üzemelni.


1.

2011. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott a párom akkor az elsőt,az éjjel az övé

.Ha egyedül vagyok,akkor a második,kell a pörgés

2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ van-e családom, ne adj Isten gyerekem.

Családostól az elsőt választanám, család nélkül a másodikat. Ha van egy komoly kapcsolatom (vagy szeretnék) akkor is az elsőt.


21-L

2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ki beszél itt a nyárról? Másodikat.
2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A siparadicsom meddig tart, alkalmi melo? Laza hangulat, de vendegek is finnyassabbak, hisz "jo penzt" fizetnek, hogy egyszer egy evben eljonnek.

Hajnal 4-kor jon a pia, duma, szoval mikorra esnel agyba? Gondolom, delutan 4 lenne, mire feledrednel, osszeszedned magad. Vege a napnak, mehetsz melozni.

Hotel munka unalmas, de biztosabb. Nem is olyan biztos, hogy olyan monoton. A konyha hangulatat a szakacs teremti meg.

2011. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%
szerintem a 2.at akarod. :D
2011. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 15:09


Miért most nyár van?:D

Üzemel nyáron is csak nincsenek annyian.nyáron inkább bringások hegymászók és túrázók vannak és kicsit idősebb korosztály...és nincs akkora hajtás.

2011. dec. 24. 15:12
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 15:11


van kapcsolatom de mivel ez 4 hónap lenne,így ő itthon maradna..szóval a kapcsolat szempontjából teljesen mindegy lenne...

2011. dec. 24. 15:15
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 15:12


kb 5-kor feküdnék le...olyan 2 ig aludnék kb,mert annál tovább soha nem tudok,lényegében 3-4 óra szabad időm lenne egy nap és heti egy szabad nap... fizetés az több lenne az éjszaka miatt.a hotelba sem lenne kevesebb munka mert ott is sokat kellene túlrázni...

2011. dec. 24. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!