Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy képes valaki 300 millió...

Hogy képes valaki 300 millió forintnyi összeget megkeresni ha nem politikus nem futtató és nem tudok róla hogy lopna csak egy egyszerű hétköznapi ember?

Figyelt kérdés
(aki nem mellesleg nem borul ki azon ha ezt az összeget elveszti tőzsdén) jól olvassátok nem elírás.Távol álljon tőlem hogy kotorászom a zsebekben,de ha tényleg ilyen jól megy akkor nincs itt pénz gond az országban Ti mit gondoltok?(Egy megbízható forrásból tudom)

2013. júl. 5. 19:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék megbántani senkit sem de ez a tipikus vesztes és szegény sorsú emberek egyszerű kérdése...
2013. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, tán van 25-30 milliárdos ismerősöd, hogy ilyen jól ismered a gazdagok legbelső gondolatait?


Elárulom neked, hogy az igazán gazdag emberek már pont, hogy túlteszik magukat az anyagias dolgokon. Egyszerűen azért, mert akinek sok pénze van az lehet, hogy munka közben azon gondolkodik, hogy a vállalatánál megvonja-e a 200 ft-os cukorkát az alkalmazottaktól, mert ezzel X milliót spórol évente, viszont a leghalványabb fingja sincs arról mondjuk, hogy a bor, amit este szürcsölget otthon az mennyibe kerül, ahogy azt sem tudja mennyi egy liter benzin vagy egy doboz cigaretta. Mert nem érdekli, nem kell, hogy érdekelje.


Ugyan így aki "átlagos szemmel" elképesztően gazdag, azt meg nem érdekli, hogy mennyibe kerül a legújabb Jaguár. Csak megrendeli és az érdekli, hogy olyan színű legyen a bőrbelső, ahogy kérte. Az árát meg sem kérdezi és a számla végösszegét sem nézi meg, csak aláírja.


De ezt sorolhatnám a végtelenségig. Aki tényleg nagyon gazdag azt nem teszi boldoggá az anyagiak halmozása, sokszor nem is tudják pontosan mekkora a vagyonuk.

2013. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
nem érzem hogy kevesebb lennék sem azt hogy szegény vagyok nekem nagyon jó így és nem cserélnék senkivel mert jól érzem magam a bőrömben engem nem érdekel a vagyon üresen jöttünk és megyünk majd,úgy látom a tisztességet,erkölcsöt,önmagát jó pénzért ellehet ma már adni mindenkinek de a kérdés az megéri e. Azok szerencsés csoportjába tartozom akiket egyáltalán nem motivál és hajt a pénz a munka szeretet és az imént felsorolta annál inkább el sem hinnéd milyen kevéssel is milyen elégedettnek lenni inkább azokat sajnáld akiket ez zavar vagy akiket már megváltoztatott a vagyon!
2013. júl. 5. 23:15
 24/30 A kérdező kommentje:
utolsó pontosan ahogy mondod nem teszi boldoggá..nem boldog mert kiüresedett kiégett már nem érték,öröm a pénz csupán eszköz és az ilyen sosem fog visszatalálni önmagához igazán pontosan erről beszéltem!
2013. júl. 5. 23:17
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
Nagybátyám elektromérnök, külföldön dolgozik többnyire Ázsiában és Dél-Amerikában 1-2 éves projekteken, legutóbbi fizetése nettó!! 2.6 milla volt, a projekt befejezésekor erre rájött még 2 havi bónusz, így tisztán megkeresett 16 hónap alatt majdnem 47 milliót, abból alig költött mivel étkezést, szállást, egyszóval mindent biztosítottak.
2013. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%
Ahol én dolgozom, pénzügyi szektorban, ott egyáltalán nem ritka a 1,5-2 milliós nettó fizetés.
2013. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 tetro ***** válasza:
én a médiában dolgozom. főleg szerviz produkciókban. 30ezer a legalja a napidíj, de a százezres sem túl ritka. egy stábban van kb száz-kétszáz ember...
2013. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Pénzhalmozás?


Az egyik leggazdagabb ember a világon, Warren Buffett néhány évente odaadja a vagyona felét jótékony célokra. De olyan ügyes befektető, hogy miután emiatt mindig lecsúszik a listán, vissza is kerül a legelejére pár év alatt.


Bill Gates is hatalmas adományozóként ismert, megmondta, hogy a gyerekei maximum néhány millió dollárt örökölnek majd (mert teremtsék meg csak a saját gazdagságukat), a vagyonát jótékonysági alapítványokra hagyja.


A 100 millió forintnál gazdagabb emberek Magyarországon, vagy a néhány millió dollárral rendelkezők Amerikában már nem azért dolgoznak, hogy pénzt keressenek, hanem mert imádják, amit csinálnak. És abból még mellékesen pénz is jön be.

2013. júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Örökölte.
2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Aki jol tozsdezik 10ev alatt par millios tokebol siman elerheti eves szinten....

Persze ez nem az atlag hanem 0,5% :))

2013. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!