Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy képes valaki 300 millió...

Hogy képes valaki 300 millió forintnyi összeget megkeresni ha nem politikus nem futtató és nem tudok róla hogy lopna csak egy egyszerű hétköznapi ember?

Figyelt kérdés
(aki nem mellesleg nem borul ki azon ha ezt az összeget elveszti tőzsdén) jól olvassátok nem elírás.Távol álljon tőlem hogy kotorászom a zsebekben,de ha tényleg ilyen jól megy akkor nincs itt pénz gond az országban Ti mit gondoltok?(Egy megbízható forrásból tudom)

2013. júl. 5. 19:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
és még valami a vállalkozások ellehetetlenülnek kis hazánkban nem még virágoznak és előszeretettel nyomozgat a Nav is ilyen helyeken nincs itt kérem gond úgy látom!!
2013. júl. 5. 20:15
 12/30 anonim ***** válasza:

300 millió igazából nem is olyan nagy pénz! Én személyesen ismerek legalább 12-15 embert akinek minimum van ennyi vagyona!


De nem is kell messzire menni.

Ők volt, hogy havi ennyit kerestek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Linkelt kérdésben az 53-as választ érdemes elolvasni!
2013. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
szomorú!
2013. júl. 5. 20:41
 15/30 anonim ***** válasza:
Miért szomorú?
2013. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
miért nem az?vagy szerinted ez teljesen rendjén van és természetes emberek nem tudják hogy a határ és még több kell meg még több,mások azt sem tudják milyen íze van a fagyinak aki erre rákérdez az bizonyára nem éhezett huzamos ideig és nem forgolódott éhesen!Sajnálni rájöttem nem a szegényeket kell hanem a gazdagokat
2013. júl. 5. 21:09
 17/30 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel szomorú még:


- A cigaretta

- Az alkohol

- A PCs játékok

- Az internet

- A prostitúció

- stb stb stb



okoz még egy pár dolog függőséget a szerencsejátékon kívül.

2013. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
nem a függőségről beszéltem , de az sem utolsó dolog!
2013. júl. 5. 21:29
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem értelek kérdező.


Szerintem te alapból csak a népi hiedelmekből és esetelg valamilyen szerencsétlen személyes tapasztalatból kiindulva gondolod ezeket.


De mielőtt véleményt formálsz, olvass utána a másik oldalnak is. Nekik van hivatalos irodalmuk.


Hivatkoztam az előbb a 100 leggazdagabb magyar kiadványra.


Ott van olyan gazdag, aki már nem is dolgozik, csak felveszi az évi 4 milliárdos céges osztalékát. Már befuttatott egy céget, aminek a résztulajdonosa maradt és termeli számára a profitot.


A fagyis kijelentésedből arra következtetek, hogy úgy képzeled, hogy aki gazdag lesz, az elveszíti az emberi értékek iránti érdeklődését, részben pedig arra, hogy a gazdagok nem tudják milyen szegénynek lenni.


Ezek megint csak feltételezéseken alapulhatnak. A 100 leggazdagabb magyar többsége átlagos középosztálybeliként született, vagy sokan szegényebb, vagy munkás családokból származnak. Többségük igen is tudja mi a szegénység.


Aki gazdag, az pedig megteheti, hogy nagyon sokat foglalkozzon azokkal az emberekkel és dolgokkal, amiket/akiket szeret. A gazdagok sok időt töltenek a családjukkal és a hobbijaikkal. Kapitalizmusban élünk. Aki igazán hisz benne, annak nyitva a felemelkedés lehetősége. Aki már alapból nem hisz ebben, annak persze semmi esélye.

2013. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! A pénz igen is megváltoztatja az embereket nem arról beszélek akikről te,ügyesek és kreatívak voltak (egyébként őket is megváltoztatta a pénz)a szorgalomra képességre felnézek félreértesz...de igenis más szemmel nézik a világot akár átélték már akár nem a szegénységet, más étekrendjük más a fontos és elkezdenek ész nélkül halmozni ami önmagában személyiségváltozás csak tudd,és ezt majdnem minden gazdagról elmondható!Lehet hogy több vagyonra tesz szert de önmagát is elveszti legbelül ,ezért írtam hogy sajnálom őket jobban és lehet hogy más területen nyitott a világ nekik ,de önfeledten nem tudnak élni már egyébként nem engem nem érdekel az a könyv!
2013. júl. 5. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!