Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy képes valaki 300 millió...

Hogy képes valaki 300 millió forintnyi összeget megkeresni ha nem politikus nem futtató és nem tudok róla hogy lopna csak egy egyszerű hétköznapi ember?

Figyelt kérdés
(aki nem mellesleg nem borul ki azon ha ezt az összeget elveszti tőzsdén) jól olvassátok nem elírás.Távol álljon tőlem hogy kotorászom a zsebekben,de ha tényleg ilyen jól megy akkor nincs itt pénz gond az országban Ti mit gondoltok?(Egy megbízható forrásból tudom)

2013. júl. 5. 19:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Rengetegféleképp meg lehet keresni ennyi pénzt. Azért annál jóval több lehetőség van hogy valaki politikusként lop meg qrvapecérkedik, utóbbival sem lehet egyébként ennyit olyan könnyedén. Sőt legálisan is de az már egy nehezebb műfaj meg kell sok szerencse is.
2013. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 tetro ***** válasza:
ennyi pénzt meg lehet keresni. akár becsületes munkával is. sok ember van azért az országban, akik nyugatra dolgoznak, nyugati árszínvonalon. ott meg nem kiugró kereset havi 2-3 millió forint. de attól, hogy néhány tehetséges és/vagy szerencsés ember tud jól keresni itthon is, az nem azt jelenti, hogy az országban nincs baj. a legszegényebb afrikai országokban is vannak, akik dúskálnak a vagyonban...
2013. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
1-es mondanál példákat?
2013. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
igen ,én is kérek példákat és tippeket amúgy meg az illető nem külföldön dolgozik
2013. júl. 5. 19:31
 5/30 A kérdező kommentje:
amúgy meg nekem ne mondja senki hogy kibúvók és határozott fellépéssel lehet ennyi pénzt összeszedni becsületes úton!!NEM LEHET!még a szerencsejátékokat is adóztatják abból sem lehet ennyi pénzt összeszedni!
2013. júl. 5. 19:34
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Hogyne lehetne - a mikrovállalkozásokon túllépve már a középvállalkozások ( 10-15 dolgozó felett ) tulajdonosa is simán ki tud venni 1 millió körüli nettó bért magának. Azzal 25 év alatt meg is keresi ezt a pénzt - persze aki nettó 1 milliót keres és nem totálisan agyhalott az nem elkölti vagy ül a pénzén, hanem befekteti (most ne részletezzük, hogy új vállalkozásba, tőzsdébe vagy bármi egyébbe), így lényegesen fel lehet gyorsítani a dolgot, hiszen pénz pénzt fial, szokták mondani.


Persze ha te HAVI 300 millióra gondolsz az nagyon meredek, annyit MO-n senki nem keres meg, maximum Csányi és még 2-3 ember...

2013. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ott vannak a celebek is..mennyi idő alatt kereste az illető, az se mindegy
2013. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

Fogadjunk, hogy aki szerint nem lehet ennyit keresni, sosem olvassa a minden évben a hvg gyűjtésében megjelenő 100 leggazdagabb magyar című kiadványt. Az idei még kapható az újságárusoknál és a boltokban, fóliázott, fekete borítójú.


A lényeg, hogy a top száz nagy része is politikai háttér nélkül lett milliárdos, a saját vállalkozásából. Ha ők 100-an vannak, el tudom képzelni, hogy többezer ember lehet, de inkább tízezer, akinek a vagyona 100 millió forint fölött van és magától lett annyija.


Csak nem reklámozzák, nincsen róluk lista ezért az átlagos ember nem is hiszi, hogy léteznek.

2013. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
Még annyit, hogy ők természetesen nem a szó szoros értelmében vett hétköznapi emberek. Megtanultak és képesek voltak kilépni a hétköznapiságból, ezért vitték olyan sokra.
2013. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nem gondolom hogy akinek nem gond hogy elveszt ennyit az 25 év alatt szerezte meg egyébként max fele annyi munkavállalója van és az ő bérezésüket és adójukat is fizetni kell nem sztár nem jár fellépni ilyesmi mindent a kisemberekkel végeztet amúgy hát nem tudom nekem itt valami bűzlik valahonnan volt amiből elindulhatott mert ha 30 millió az "oké" na de 300 na mindegy kösz a válaszokat!
2013. júl. 5. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!