Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen a szépséges tavaszias...

Ezen a szépséges tavaszias délutánon, van más is rajtam kívül, aki a munkahelyén kínlódik?

Figyelt kérdés
Teljesen felesleges itt lennem, órák óta alig teszi be lábát vevő az üzletben, reggel óta még 15.000 Ft forgalom sem volt. Cukrászdában dolgozom. Még egy fagyira se jön be senki. Kicsit lehangoló, amikor szívesebben sétálna az ember a párjával egy fagyit nyalogatva.
2013. ápr. 14. 14:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ebben a kis hülye faluban meg nem lehet menni sehová.

Fagyit sem árulnak még.

Egy ilyen munkahelyet én is szeretnék. Talán nem lennék ilyen idegroncs, hogy már a kutya sincs jó helyen.

2013. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Én megértem a kérdezőt. Mert én ma, azaz vasárnap reggel 6:00 órakor végeztem az éjszakás műszakkal. Amikor mindenki otthon vagy buliban van.

Pár héten belül jövök is el, és mindenképp olyan munkát keresek ahol a hétvége szabad.

2013. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!