Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen a szépséges tavaszias...

Ezen a szépséges tavaszias délutánon, van más is rajtam kívül, aki a munkahelyén kínlódik?

Figyelt kérdés
Teljesen felesleges itt lennem, órák óta alig teszi be lábát vevő az üzletben, reggel óta még 15.000 Ft forgalom sem volt. Cukrászdában dolgozom. Még egy fagyira se jön be senki. Kicsit lehangoló, amikor szívesebben sétálna az ember a párjával egy fagyit nyalogatva.
2013. ápr. 14. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd be a párod és fagyiztok egyet, így lesz vevő is és unatkozni sem fogsz. De amúgysem te vagy az egyetlen...Tudod én hányszor dolgoztam szombaton meg vasárnap is mondjuk délutánra a gyárban, amikor kint 40 fok volt, bent meg 60?
2013. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez mennyiben kapcsolodik a csaladi kapcsolatok temakorhoz????
2013. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

figyu cseréljünk...


szívesen álldogálnék/üldögélnék most egy kihalt cukrászdában egy ilyen szép tavaszi napon, minthogy itthon legyek munkanélküliként.. (és nem, nem kapok segélyt mert nincs egy éves munkaviszonyom)



nah ugye mennyivel jobb kínlódni?

2013. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%
Ezért car kereskedelemben és vendéglátásban dolgozni, mert a hétvégét is ezekben a rabszolgaüzemekben kell tölteni.
2013. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
A férjem dolgozik, már 24 órája talpon van. Az ebéd is kihűlt már, mert eredetileg hajnalban végzett volna, de túlóráznia kell. :-(
2013. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez "vigasztal", én itthon fekszek napok óta, most ment lejjebb egy kicsit a lázam, de még mindig nem tudok kikelni az ágyból. Míg a férjem a gyerekekkel odakint játszik.. Én is mennék hozzájuk szívesen :(
2013. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Örülj hogy van munkád, én is munkanélküli vagyok...
2013. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én állandóan még ezen a szép napon is benn süppedek a házban, mert nincsenek barátaim.
2013. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, de sajnállak, fizetést kapsz a semmiért...
2013. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont ma akartam menni fagyizni, de nincs kedvem menni pedig jól esett volna... most nagyon depis kedvemben vagyok, megértelek.
2013. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!