Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy adjam elő főnöknek, hogy...

Hogy adjam elő főnöknek, hogy szeretném a férjemet bevinni a cégbe?

Figyelt kérdés

Egy nagy cégnél dolgozom (1000 főt foglalkoztat) és nagyon szeretném, ha a férjem is bekerülhetne, mert korrekt cég, rendesen be van mindenki jelentve, kiadják a szabadságokat is és nem rabszolgamunkát végeztetnek.


Közel vagyok a tűzhöz és szeretném a főnökömet megkérni, hogyha üresedés van, akkor a férjemet vegyék fel.

De tartok attól is, hogy nehogy ezzel a szívesség kéréssel magam alatt vágjam a fát.


Hogy kéne előadnom, elővezetnem, hogy jól jöjjek ki belőle?



2013. febr. 21. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nagy a cég, elmondod hogy nem akartok Ti közvetlenül egymás közelében/mellett dolgozni. De amiért ilyen korrekt és megbízható ez a vég, szeretnéd ha a férjed is ilyen jó helyen dolgozhatna!
2013. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
céget akartam írni :)
2013. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmondhatod, hogy a férjed állást keres, és szívesen dolgozna itt, ha van üresedés, számíthat-e rá, hogy bekerül? Aztán mindenképpen add le az önéletrajzát, aminek a felső sarkába írd oda a neved, hogy tőled származik az ajánlás.


Én is HR-es vagyok, soha nem utasítottam el senkit, aki ilyesmivel megkeresett. Általában megnéztük a férjet/feleséget, és ha megfelelt, felvettük.

2013. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. márc. 1. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!