Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Páromat ma kirúgták. Melyik...

Páromat ma kirúgták. Melyik minisztériumhoz nyújthatok be krvényt mivel hogy ő a családfenntartó?

Figyelt kérdés

Páromnak nemrég elvették a vagyonőri igazolványát, mert belerúgott egy buszba. Elvette a rendőrség a vagyonőri igazolványát. A munkahelyéről bekérték az igazolványt de mivel elvették nem tudta felmutatni. A családban ő az egyedüli pénzkereső, mivel sajnos én nem találok munkát. Nem vagyunk házasok és élettársi viszonyban sem állunk,de együtt élünk.

Hova kell benyújtanom a kérvényt hogy visszakaphassa az igazolványt (ugye ő a családfenntartó) mert nincs másik szakmája és most nem fog kapni sehol állást?



2013. febr. 20. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Rendőrséghez, hisz ők vették el.
2013. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedves élettársad szépen befárad arra a rendörörsre akik elvették, és megkérdezi, nagy bünbánó arccal, hogy mit is tudna tenni, hogy vissza szerezze a vagyonöri engedélyét.


a másik megoldás, hogy fogja magát és ahol a vagyonöri engedélyt megcsinálta, azokat felhívja és megkérdezi, hogy bizony ilyen esetben mit lehet tenni.

ha ez sokáig tart míg vissza szerzi vagy egy bizonyos idöre vették el, akkor a kedves párod befárad a munkaügyi központba és kér munkanélküli segélyt és a többit. ha nem kap semmit, akkor befárad az ünkormányzathoz és megkérdezi mit is lehet tenni ebben az esetben, hogy a gyerekek ne haljanak éhen. ha az önkormányzat is elküldi akkor a családsegítöket keresse meg.

2013. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom azért vették el, mert garázdasággal gyanusították meg. Ami alap esetben is már 2 évvel büntethető (de lehet akár 5 is), tehát köteles volt elvenni.

Tudtommal ilyenkor ad egy igazolást, hogy elvette, az igazolványt pedig elküldi a kiállító hatóságnak.

Vissza meg akkor kaphatja, ha lezárták az ügyet, és "nem volt semmi". Ha meg kapott valamit akkor meg akkor ha lejárt az ebből követő joghátrány (ez lehet azonnal is, de lehet évek is).

2013. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sofőr leszorította az útról és összetőrt az autó. majd mior kérdőre vonta a párom egy csókot küldött neki. Ennyit a csicska sofőrökről. Normális válaszokat kértem nem pocskondiázást!
2013. febr. 20. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális válaszokat kaptál és nem pocskondiázást! Nem ismételném meg, de az előző hozzászólók mindent leírtak, hogy mi a teendő.

/Tudom, hogy az autó érték és pénz, de nem kellett volna fesztivált rendezni, inkább törekedni kellett volna a békés megegyezésre, akkor talán nem vontak volna be semmit se a párodtól/. Mindenesetre bízom, hogy ügyeitek elrendeződik, és Te illetve a párod talál munkát minél hamarabb.

2013. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekem privat uzenetet kuldeni. Ha rendelkezne a parod azzal a minimalis intelligenciaval -vagy nevezzuk jozan paraszti esznek- akkor hivott volna rendort es nem all neki rugdosni. Ennyi.
2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cicám, azért, mert a párod egy agresszív f@sz azért ne küldözgess nekem mocskolódó privát üzeneteket.


Az meg, hogy egy baleset történt az úton marhára nem ok arra, hogy valaki tomboljon és összerugdosson bármit is. Nem is való az ilyen vagyonőrnek. Pláne nem, ha annyi esze van, hogy se végzettsége se egyéb csak a vagyonőri és akkor azt kockáztatja.

De nem baj, jól választottál, összeilletek. Cupp.

2013. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"rendelkezne a parod azzal a minimalis intelligenciaval"

Ha rendelkezne, akkor

- nem egy végzettség nélküli vagyonör lenne

- nem úgy intézni problémáit hogy összerugdos egy buszt (még ha jogos is a felháborodása és valóban buszos volt a hibás)

2013. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!