Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyolországban élni?

Spanyolországban élni?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon foglalkoztat az h kint tanuljak egyetemen és hogy kint éljek spanyolo. -ban; de ugye ott van a válság és ez az ami egy kicsit lelombozza a kedvem. Nem tudom hogy mihez kezdjek hiszen nagy "álmom" ez. Mindenki azzal nyugtat h addig még bármi lehet de én nem hiszem hogy 1 év alatt bármi jelentős történne. Szeretném h segítsetek hogy egyáltalán van-e értelme a további tervezgetésnek?! A válaszokat előre is köszönöm. :)

2013. jan. 1. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme. Nem fogják hagyni, hogy Spanyolország becsődöljön, és Te, tanulóként nem igazán fogod megérezni a hatását ennek az egésznek.

Ha hiszed, hogy sikerülni fog, akkor nem lesz probléma!

2013. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Véleményem szerint próbáld meg,ha megteheted azt hogy ha nem jött össze hazajösz.Vagy akár azt is megtehetnéd hogy csak kimész kis időre megnézni tényleg tetszik-e,vagy 1 évet cserediákként hogy a nyelvet megtanuld és onnan már fogod látni hogyan tovább,egyrészt ismerősöket,barátokat szerzel akik segíthetnek majd neked ha úgy döntesz ott folytatod tanulmányaidat:)
2013. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez nekem is egy nagy álmom, szóval te se add fel, én mindent megteszek, hogy legalább 1 évet kint tanulhassak, a válság nem nagyon izgat, itt is válság van, lehet, hogy a spanyolok hamarabb megoldják.:)
2013. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A valsag nem erzödik minden területen Spanyolorszagnak. En peldaul lent elek a del-keleti reszen es semmi nem valtozott az elmult 3-4-5 evben, söt meg jobb lett. Inkabb az eszaki reszen erezni, ha munkat keresel, de ha tanulni jössz ki akkor teged sokban nem fog erinteni, max ha munkat is keresel melle.
2013. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!