Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állást keresők, mennyit...

Állást keresők, mennyit készültök egy interjúra? A családotok segít a felkészülésben? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Hosszú évekig egy munkahelyen voltam, onnan mentem gyed-re, de nem tudnak visszavenni, gőzerővel új munkahelyet keresek. Közel 8 éve nem interjúztam, most hétfőn megyek egyre, először. Ideges vagyok, nagyon. Hiába olvasgatok jó tanácsokat, mégis kukának érzem magam.
2012. nov. 3. 16:47
 1/7 anonim válasza:
Gondold át hogy azzal a munkával kapcsolatban milyen tapasztalataid vannak... nyilván kérdezni fogják.. legyél kedves de ne beszélj sokat azt általában nem szeretik. A családról nyilván kérdezni fognak ott is csak lényegese annyit árulj el magadról amennyit kérdeznek. Legyél öltözködésben is visszafogott, nőies. Előtte gyakorold a tiszta beszédet és az interjún igyekezz artikulálva beszélni. :) remélem tudtam segíteni! Sok sikert!
2012. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!
2012. nov. 3. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Én annyit szoktam kérni, ahol a nyelvtudást is kérik, előtte pár napig olyan nyelven hallgatok rádiót, olvasok cikkeket, illetve a mindennapi mondókámat is megfogalmazom a fejemben, hogyha beszélni akarnak, ne jöjjek zavarba.


Sok sikert!

2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szívesen! ha van bármi más kérdésed nyugodtan írj és szívesen válaszolok!
2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenni szoktam annyit, nem kérni, bocsánat :)
2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy irodai állásról lenne szó, a régi munkatapasztalatom, munkaköröm miatt hívtak be.

Bajban vagyok azzal is, hogy mit vegyek fel. Van egy új ruhám, ami nagyon jól áll, fekete harisnyával, magas sarkú cipővel nagyon elegáns és csinos... nem tudom eldönteni, hogy ezt vegyem fel, vagy a hivatalos fekete kosztüm, fehér felső kombót...

2012. nov. 3. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Irodai állásokra (kettő is volt) az interjúra mindig minimum szövetnadrág (ha nyáron meg is főttem benne) és blúz volt az öltözékem.

Ha hidegebb van, akkor plusz blézer és/vagy szövetkabát.

2012. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!