Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretsz a munkahelyeden lenni?

Szeretsz a munkahelyeden lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Az elmúlt öt évben kimondottan szerettem a munkahelyemen dolgozni, de mostanra kész rémálommá vált.. Állandó sztressz lett az egészből, nagyon sajnálom!
2012. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem azt mondom, hogy hétfőn vígan ugrándozva, virágokat gyűjtögetve, énekelgetve megyek be reggel 7-re dolgozni, de ha már bent vagyok, és beszélgettem a munkatársaimmal, megkávéztunk, akkor minden a helyére kerül, és jól érzem magam. Amit csinálok annak látom az értelmét, nem monoton a munkám, a közvetlen főnököm egy barátságos, értelmes nő, a munkatársnőim rendesek, a fizetésem korrekt. Összességében elégedett vagyok, de már csak azért is mert van munkám, nincs rosszabb annál, mikor munkanélküli vagy és úgy érzed, nem kellesz senkinek.
2012. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem utálom, de nem is szeretem.

Nem gyomorgörccsel megyek be, bár mostanában annyi marhaság volt meg embercsere, hogy ha éjjel felébredtem nem nagyon tudtam visszaaludni, járt az agyam, mi lesz holnap.

Ha bent vagyok és nincs semmi gáz, akkor egész jól elvagyok.

De azért várom a nap végét.

2012. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Mióta lehet újraszerkeszteni a kérdést miután kiírták?
2012. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretem a munkám és a kollégák nagy részét is, de a fizu alacsony:(
2012. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
A munkámra jópár éve úgy tekintek, mint egy készpénzbeáramlási forrásra, amely készpénzt aztán befektethetek. Egyszerű irodai munka, kulturált, normális kollégákkal, de semmi értelmét nem látom. Pár éven belül elmegyek, és ezt az időszakot várom. Nem akarok napi 8 órát azzal foglalkozni, hogy legyen miből élni a másik 8-ban.
2012. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
Általában szeretek bent lenni, jó a társaság, a munkám nincs jól megfizetve, de sajnos nem lehet csak úgy váltogatni, mostanában annyira nem szívesen vagyunk bent, mert nincs még fűtés, itt bent van 14 fok, kabátban ülünk. Előbb voltam egy másik kis helységben, ahol picit melegebb van, de máris jött a kisfőnök, hogy miért nem vagyok a helyemen.
2012. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
61%
Nem. A munkám tűrhető, a fizetésem szintén, de a főnököm megmérgezi a munkahelyi légkört, ezért kín bemenni mindennap! Alig várom a napvégét és szabadnapokat. Túlzóak/irracionálisak az elvárások. Ha nem teljesítesz 100%-ot, csak 85-öt, akkor "nem csináltál semmit". Persze a 100%-ot úgy határozzák meg, hogy ne tudd teljesíteni! És megy a pocskondiázás, zsarolás.
2012. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

13. vagyok, nekem is ha nem lenne főnök vagy más lenne, jobb lenne. Reggel ha hallom a cipője kopogását, már rosszul vagyok. Ha ő nincs ott jól érezzük magunkat, bár ma is sikerült úgy keresztbe tennie, hogy szervezhetem át a karácsonyom.

És sajnos leginkább a 8 órát dolgozom azért, hogy a többi órában legyen "miből" élni (minimálbér) illik rám. A végzettségemnek megfelelő melót nem találtam, irodai munka, mondjuk legalább van értelme annak, amit csinálunk.

2012. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!