Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te magad szeretsz munkát...

Te magad szeretsz munkát keresni vagy elfogadod ha valaki felajálja hogy beszerez?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ki hogy van ezzel a kérdéssel,de általában nekem azok a munkák nem jöttek be ahova beszereztek,és nem azért mert bszereztek,hanem azért mert valahogy másképpen jön le az egész,és az ember valahogy dupla megfelelési kényszer alatt van.Vélemény?Vagy csak én túlzom el a dolgot?
2012. ápr. 6. 14:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi félre írtam,nem a munkával volt gond,hanem azzal hogy más szerzett be,és valahogy meg kellett felelni az embernek,és azon töprengeni hogy mit szól az aki beszerzett hogy ha valamit rosszul csinálsz és hogy nehogy szégyent hozzon rá az ember.
2012. ápr. 6. 14:23
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg bármilyen munka megtenné, nem szeretnél nekem is beszerezni egyet? :D

Egyébként engem nem zavar. Vagy egy éve keresek eredménytelenül munkát, most anyósom felajánlotta hogy mehetek az egyik nyugdíjba vonuló kolléganője helyére, de most meg várni kell, mikor megy már a néni :)


Meg ugye elég rossz elképzelni napi 8 órát összezárva anyóssal :D

2012. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan egyetértek. Meg esetleg agyon dicsérnek ismerősök és csalódik bennem a munkáltató... Na meg akkor az ismerős felé is olyannak kell lennem hogy "örök hála neked, sose lépek ki, de tökéletes a munka" :(
2012. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom ha beajánlanak, habár van hátulütője. Még mindig jobb ha beajánlnak, mintha ülök munkanélkülin.
2012. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el azt szivatják a legjobban,akiről kiderül, hogy protekcióval került be a céghez...Szóval nem fenékig tejfel az sem.Én azonban elfogadnám ha valaki beszervezne végre már egy normális munkahelyre.A pénz nem is érdekel egyáltalán,csak lennék már végre bejelentve :(
2012. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha valaki beszerezne végre. Hálás lennék annak, aki beszerez. És nem foglalkoznék "dupla megfelelési kényszerrel". Ugyanis magamnak bizonyítanék, hogy képes vagyok rá, és helyt állok a munkába. Nem pedig másnak.
2012. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem eddig kétszer szereztek be,a jelenlegi munkahelyem is olyan,1 hónapja kezdtem,de már is rosszalóan néznek rám...Nem érzem jól magam,mert nem lehetek önmagam és azon kívűl hogy a főnöknek meg kell felelnem még annak is aki beszerzett.Ráadásul a kollégák is furcsán néznek rám,érzem hogy eléggé felkavartam az álló vizet ott cégen bellűl.és ráadásul a főnök azt állítja hogy aki beszerzett,az védelmez engem...Ku.rva sza.rul érzem magam az a helyzet..Nem tesz jót az egész az önbizalmamnak és nem tőlt el örömmel az egész,pedig jól keresek,inkább meg sem mondom mennyit...
2012. ápr. 6. 14:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor új munkahelyemre kerültem senki nem tudta, hogy hogy kerültem én oda, mentek a találgatások, a közvetlen főnökömnek sem volt tudomása róla, és kb. egy év elteltével valaki meg merte kérdezni, hogy nekem, hogy sikerült oda bekerülnöm én nem tudtam, hogy ez titok így elmondtam, na onnantól úgy szívóztak velem ahogy csak lehetett.Már nem bírtam a főnök szemétségét és eljöttem szülni. Oda visszamenni nem akarok így keresem a másik helyett, inkább magam intézem.
2012. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkámat anyukám szerezte. Nincs ezzel semmi gond. Itt vagyok már 4 éve. A diák nyári munkáimat is mindig ő intézte.
2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban én örülök, hogy dolgozom, nem rinyálok ilyeneken. Eddig minden minkámat szerezték, bár sehova nem mehetettem volna, ah nem felelek meg, annyira nem volt nagy a protekció.
2012. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!