Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párodnak van valamilyen...

Párodnak van valamilyen betegsége? Hogy bírjátok? Elfogadod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én pikkelysömörös lány vagyok, 4 éves kapcsolatban. Párom egész jól elfogadja (vannak nehézségek, amikor viszket, meg hullik mindenfele), pedig nagyon ellepi a testem. (járok kezelésre, remélem megint 1 év tünetmentesség vár rám)

Kíváncsi vagyok, hogy nálatok van-e valamilyen betegség, és hogy hat ki a kapcsolatra, hogy győzitek le.

20/L


2010. júl. 1. 17:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, 5 hónapja daganatot találtak a fejébe ami rossz indulatú Egyfolytába bíztatom hogy ne adja fel.. Mindig amikor elvan keseredve mondom neki hogy meggyógyulsz.!! mindnennap elmondom neki ha kell 100-szor is!! mert meg fog gyógyulni.!! Ha szeret téged kitart melletted.! 24N
2010. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
az én páromnak enyhe epilepsziája és szinte állandó allergiája van. Szerencsére ezek nem okoztak eddig komoly gondot, egyetlen baj, hogy ő nem akar orvoshoz menni, mert nem szereti az orvosokat és ő ugyan nem fog bogyókat szedni... ez miatt aggódom kicsit, de egyébként jól viseljük és szerencsére ezek nem olyan súlyos betegségek
2010. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem,ha igazán szereti az ember a másikat,akkor úgy fogadja el ahogy van..,bármi betegsége is legyen!Nekem még nem volt olyan nőm akinek bármi baja,betegsége lenne,de becsüld a barátod,hogy elfogad igy is ,mert mindenki máshogy fogadná sztem... 29F
2010. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

nincs.

19/L

2010. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a páromnak szívbetegsége van. Természetesen elfogadom, semmit nem változtat ez az érzéseimen. Csak annyiban rossz hogy állandóan bennem van a félelem hogy rosszabbra fordul az állapota, állandóan ez jár a fejemben, mindig féltem. Éjszaka gyakran felébredek és figyelem a légzését, hogy minden rendben van-e. Általában nem adok hangot az aggodalmamnak, nem mutatom ki, nehogy negatív irányba hasson rá. Inkább a észrevétlenül, csendben próbálok vigyázni rá.:)
2010. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak pár hónapja volt tüdőembóliája. Szerencsére most már jól van. Nagyon aggódom érte, de igyekszem nem mutatni, és én is olyan vagyok mint aki előttem írt, gyakran figyelem éjszaka hogy rendesen lélegzik-e. Mi 6 éve vagyunk együtt, de ez a betegség csak jobban összekovácsolt minket. Amíg a korházban volt, majd meg őrültem itthon, és rájöttem sokkal jobban szeretem, mint gondoltam.

26/L

2010. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neki, de ha lenne kitartanék mellette, mert annyira szeretem, semmi nem állhat közénk
2010. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van enyhe ichtiosisom a karomon és a lábamon(olyan mintha mindig libabőrös lennék), és hát természetesen elfogad, de neki van hogy puhább a bőre, így inkább nekem vannak gondjaim a betegségemmel.Komolyabb betegség szerencsére nincs
2010. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

ekcémás elég sok helyen,főleg igy melegben jön elő...napi program 2-3x végigkenni mindenét

sokszor viszket,olyankor csapok a kezére mint a gyerkeknek,és veszem elő a kenőcsét

nagyoncsúnyán hegesre képes vakarni magát,de remélem ez lesz a legnagyobb baja,igy szeretem elég sok éve ahogy van,ezzel együtt

23/N

2010. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
azért jó látni ezt,hogy az embereket,igy összekovácsolja a "baj",és nem elhidegiti őket egymástól!=)
2010. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!