Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párodnak van valamilyen...

Párodnak van valamilyen betegsége? Hogy bírjátok? Elfogadod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én pikkelysömörös lány vagyok, 4 éves kapcsolatban. Párom egész jól elfogadja (vannak nehézségek, amikor viszket, meg hullik mindenfele), pedig nagyon ellepi a testem. (járok kezelésre, remélem megint 1 év tünetmentesség vár rám)

Kíváncsi vagyok, hogy nálatok van-e valamilyen betegség, és hogy hat ki a kapcsolatra, hogy győzitek le.

20/L


2010. júl. 1. 17:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mozgás sérült vagyok/ csámpásan megyek/, de a férjem így szeretett belém.

Amikor egy éve jártunk a férjemmel kiderült nála, hogy Colitis Ulcerosája van. Meg nem fordult a fejemben, hogy ezért elhagyjam. Imádom a férjem azzal együtt hogy amikor éppen "fellángol" a betegsége akkor 5 percenként kell wc-re mennie és sehova nem tudunk menni!

Úgy szeretem ahogy van!


Pikkely sömöre van a mamámnak is! Neki akkor szépül ha issza grapefruit mag kivonatot nem tudom ismered-e a gyógyszertárba lehet kapni. Na meg ha van rá kereted a nagymamámnak akkor szépült nagyon meg amikor kijutott a Fekete tengerhez.

2010. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Bocsi vissza olvastam és eléggé érthetetlenül írtam. Bocsi!

2010. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
AZ én párom is pikkelysömörös. (ő a fiú) és tudod milyen jó a kapcsolatunk 16 éves korom óta járunk most 24 vagyok és jövőre esküvő! sosem zavart pedig ő mindenütt olyan. hajánál is meg könyöke karja lába. Fel sem merült mint probléma! Egy barátnőm pedig egy égett arcú férfival jár.
2010. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezekután én nem is értem,hogy-hogy nem találok magamnak párt egy lány személyében,amiket itt irtál utolsó!Nekem semmi komolyabb bajom nincs,és mégse vagyok sikeres a lányoknál..,pedig rosszképű/csúnya se vagyok!Nem értem...
2010. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én amikor összejöttem a párommal voltak úgymond "szárazságfoltjaim" a lábamon, a fenekem, néha a kezemen is kijön. Ezek nagy foltok, amiket sebesre tudok vakarni és egyáltalán nem szép látvány. De még mindig ilyen a bőrőm (pedig voltam kb. 5 bőrgyógyásznál, de semmit nem tudnak kezdeni velem). Ezen kívül még allergiás is vagyok, egész évbe! És egy jóideje pánikbetegségem is van és járok pshichológushoz, enegem ez zavar a legjobban! De szerencsére szeret és kitart mellettem (2,5 éve)! :) Ő meg szintén allergiás, de csak tavasztól-őszig meg asztmás is. De engem se zavar és mindig megkérdezem, hogy bevette a gyógyszerét! Akik szeretik egymást semmilyen betegség nem állhat közéjük, legalábbis szerintem! Viszont nekem régebben megfordult a fejembe, hogy elhagyom a pánikbetegségem miatt, nem jó dolog pánikbeteggel együtt élni... De, ha őt nem zavarja...
2010. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
21/L
2010. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Páromnak is van pikkelysömöre, de csak az egyik lábán. Meg majdnem folyamatos derékfájás, idegi kimerültség, tavaly meg bejött egy autoimmun betegség amitől félek, mert akármikor rosszabbodhat és a munkahelye rátesz egy nagy lapáttal.

Nekem is vannak gusztaságok, nyáron allergia, pár éve PCOS derült ki, meg minden évben van egy futó kis betegség (pl. vesekő, pajzsmirigy göb, nyirokcsomók, stb..).

És persze egyikünknek se jutott eszébe, hogy ezek miatt elhagyjuk a másikat, próbálunk segíteni és erőt adni, csak így elég nehéz, egymást húzzuk le a bajainkkal.

23L, 7 éve vagyunk együtt

2010. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az én férjem autofil. 9 autónk és 4 motorunk van...

Persze ez nem olyan súlyos, mint az általatok leírt betegségek, amikhez nagyon sok erőt és kitartást kívánok, de néha az agyamra megy. Ráadásul erre neveli a lányokat is.

2010. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!