Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párodnak van valamilyen...

Párodnak van valamilyen betegsége? Hogy bírjátok? Elfogadod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én pikkelysömörös lány vagyok, 4 éves kapcsolatban. Párom egész jól elfogadja (vannak nehézségek, amikor viszket, meg hullik mindenfele), pedig nagyon ellepi a testem. (járok kezelésre, remélem megint 1 év tünetmentesség vár rám)

Kíváncsi vagyok, hogy nálatok van-e valamilyen betegség, és hogy hat ki a kapcsolatra, hogy győzitek le.

20/L


2010. júl. 1. 17:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pánikbetegség,vérszegény-túl híg is, minden hormontartalmú szerre a testem embóliaveszélybe kerül.

De a párom imád és úgy őriz, hogy szinte megfolyt a szeretetével, próbálja növelni az önbizalmam. Esténként engem is figyelt sokáig s folyton gondoskodik a folyadék utánpótlásról mert az nálam szintén elég nagy gond.

2010. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós.

Néha borzasztó, hogy a munkahelyi gondok miatt felgyűlt stresszt rajtam vezeti le, de ezeket elengedem a fülem mellett. Ő ilyen, nagy rajta a felelősség. (ezért is keres jól). Nagyon szeretem, megtanultam alkalmazkodni hozzá.

2010. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
cukorbeteg (1-es tipusu, mar kisgyerek kora ota). oda kell figyelni az etkezesere, es nagyon gyakran lemegy a vercukorszintje, amibe bele is halhat, foleg mivel mar egyszer volt komaban emiatt ahol sikeresen be is verzett az agya, de nem tortent szerencsere nagyobb karosodas. amugy minden szep es jo, persze aggodom miatta, de egyaltalan nem zavar ez a dolog, nagyon szeretjuk egymast
2010. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én megismerkedtem a párommal, szép volt az arcom, semmi baja nem volt. _Aztán egy évre a megismerkedésünkre, kaptam egy baktérium fertőzést, amitől az arcom teljesen kiragyásodott, de nem egyszerű pattanások voltak, hanem be is dagadt tőle a képem, úgy néztem ki, mint egy alkoholista. (rosaceát állapítottak meg)

Nagyon nehéz volt az az időszak, el kellett fogadnom, hogy egész életemben így kell élnem, mert azt nem lehet gyógyítani. Szégyelltem az utcára menni, teljesen összetörtem, nem éreztem magam nőnek a párom előtt sem, nem volt kedvem semmihez.

A párom azt mondta, hogy nagyon szeret, és nem érdekli, ha még csúnyább leszek. Megkérdeztem, hogy nem szégyellsz? Hiszen amikor megismerkedtünk szép volt az arcom. Erre azt mondta, hogy soha nem tudna szégyellni, mert nagyon szeret, és én így is gyönyörű vagyok neki.

Persze tudtam,hogy nem így van, mert hidd el nem felnagyítottam a problémát, mindenki látta, mert látható helyen volt, és sokan, rengetegen megkérdezték, hogy mi történt az arcommal. Szóval borzalmas volt, de a párom mellettem állt.

És mondhatom, hogy rengeteg utánajárással, mivel nem adtam fel, rendbe jött az arcom, nem olyan mint régen, de ha rám néznek az emberek, nem azt látják, hogy milyen csúnya vagyok, hanem azt, hogy van néhány pattanásom, de az még nem olyan vészes.

2010. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatú daganat, már 3éve küzd vele a párom. Van egy 5éves kisfiunk. Nehéz biztatót mondani egy ilyen helyzetben lévő embernek.
2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nehéz, de neked, párjaként, sok türelmet és szeretetet kívánok hozzá kedves válaszoló.
2010. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

13.12.-nek


Sok erőt,pozitív hozzáállást kívánok nektek.Tudom hogy éreztek,a férjemnek is rosszindulatú daganata volt 21 éves korában,akkor házasodtunk össze és született meg a lányunk.Hála istennek már meggyógyult,született azóta még kettő gyerekünk,ma már eszünkbe sem jut,hogy min mentünk keresztül.Tegnap elött volt 35 éves,és a mai napig nagyon szeretjük egymást.

Mit mondanak az orvosok?

2010. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek kitartást, és erőt kívánok!

Nekem sajnos rosszabodott az állapotom, majd lesz valahogy.

2010. szept. 19. 17:11
 19/28 anonim ***** válasza:
Én ekcémás vagyok (kezem), amikor nagyon viszket, és vakarom, van hogy kicsit rácsap a kezemre :D Olyankor megfogja a kezem, nehogy tovább vakarjam :)
2010. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az én párom autoimmun beteg.Az összes létező "átlagbetegság" tünete megvan.Nem egyszerre,összevissza. De mindig betegeskedik,viszont egyáltalán nem zavar,ha tehetném a széltől is óvnám,ami miatt néha összeveszünk hogy hagyjam békén. De mellette maradok,ettől még nagyon szeretem őt.
2010. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!