Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te magad szeretsz munkát...

Te magad szeretsz munkát keresni vagy elfogadod ha valaki felajálja hogy beszerez?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ki hogy van ezzel a kérdéssel,de általában nekem azok a munkák nem jöttek be ahova beszereztek,és nem azért mert bszereztek,hanem azért mert valahogy másképpen jön le az egész,és az ember valahogy dupla megfelelési kényszer alatt van.Vélemény?Vagy csak én túlzom el a dolgot?
2012. ápr. 6. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Én mindig úgy kerestem munkát, hogy szóltam az ismerősöknek, ha tudnak valamit, szóljanak. De ez még nem jelenti azt, hogy fel is vesznek, nyilván minden rajtam múlt, ezért ebből soha nem volt gondom, dolgozom rendesen, magam miatt, nem azért, mert másnak akrnék megfelelni.

Egyébként a "beszerez" alatt azt érted, hogy beszerVez, ugye? Mert rendszeresen kihagyod a v-t.

2012. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Összetenném a két kezem, ha valaki beszerezne valahova!! (pedig van iskolai végzettségem). :(

Úgyhogy eltúlzod a dolgokat. Bocs, hogy ezt, mondom, de akkor dolgozz, s felelj meg az elvárásoknak! Hiszen a több száz jelentkező közül te lettél a "legjobb" !

2012. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem eltúlzod részemről. Aki a munkálya során eredményt tud fölmutatni, azt érdekli amit csinál. Nem biztos a megfelelési kényszer, az belülről jön vagy nem. meg kell felelni, de ez munka .
2012. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban szeretem, ha ismerősön keresztül értesülök egy munkalehetőségről. Őt ugyanis ki tudom kérdezni, nem zsákbamacska, hogy milyen a hely, milyen a főnök, mik az elvárások.

Eddig három helyen dolgoztam így. De sehol nem az a klasszikus protekció volt, hanem a főnök szólt, hogy van egy üres hely, aki tud esetleg megfelelő embert, az szóljon neki. Aztán felvételiztettek minket rendesen, interjú, stb. Így szívatás sem volt sehol, hisz fel se vettek volna, ha nem én vagyok a legalkalmasabb a munkára.

2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!