Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretsz a munkahelyeden lenni?

Szeretsz a munkahelyeden lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Mit szeretek a munkahelyemen? Nem értem.
2012. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
azt hogy szívesen mész mindennap
2012. okt. 28. 11:22
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen! Nekem nagyon jó helyem van, szeretem a munkámat és a munkatársaimat is. Csak négyen vagyunk, nagyon családias a légkör. Jókat tudunk hülyéskedni, jó a hangulat! :)
2012. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretem a munkahelyem, bár a munkámat nem annyira, de nekem is nagyon jó a társaságom. Nagyon jól elvagyunk mi 5 en vagyunk 2 fiú 3 lány még tanulók vagyunk mert ez csak gyakorlat, a helyiségünk fűtött jól néz ki nekünk meg csak válogatnunk kell meg csoportosítani 8 órában dolgozunk reggel 8 tól délután 4 ig de 2 re mindig befejezzük a munkát akkor meg már csak hülyéskedünk:)
2012. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én is, van egy két dolog amit le kell nyelni a főnökség részéről ,de a fizetés és a munkatársak kárpótolnak.
2012. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem. Eddig csak ennek a mesének az igazságára kaptam megerősítést:


Ült a varjú az ágon, és nem csinált semmit. Arra ment a nyuszika és megkérdezte a varjútól:

- Varjú koma, nem zavarna, ha én is leülnék ide az árnyékba, és egész nap semmit se csinálnék?

- Engem ugyan nem. Ülj csak le és lazíts te is! - mondta a varjú.

A nyuszika így is tett. Leült az árnyékba és nem csinált semmit egész nap.

Délután aztán arra járt a róka, meglátta a lazító nyuszit, és megette.

És a tanulság?

Ahhoz, hogy egész nap csak lazsálhass, nagyon magasan kell ülnöd...

2012. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

kicsit hülyén raktad fel,gondolom arra gondolsz szeretem-e a munkahelyemet :)

Nos. Nem dolgozom,iskolás vagyok. nem járok be szívesen,1-2 osztálytárs r*hadék,a tanárok kedvesek velem,segítenek mindenben. de amúgy szeretem a sulit,csak 1-2 gyerek miatt nem szeretek bejárni.. :'(

16L

2012. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Én is. A munkám kemény, de izgalmas, mindig valami újat kell csinálni. A többiek és a főnökség értékeli a munkámat (és nem csak a fizetésben), tehát nincs okom panaszra.


26/F

2012. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
57%
Még a iskolába járok de heti két napot járok gyakorlatra! Én nagyon szeretem amit csinálok(mezögépszerelönek tanulok) anyám már nem anyira mert ö mossa az olajos ruháimat! Három munkás van mindig nagyon rendesek velem!
2012. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szeretem.
2012. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!