Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tervezed hogy külföldre...

Tervezed hogy külföldre mentek pároddal/családoddal?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem találok munkát itthon,nem érzem magam apának,család fenntartónak...


Lenne lehetőség hogy én most kimegyek és a feleségem,gyermekem jön utánam fél évvel később.

A munka megbízható,keresztapámé a cég.


Ti tervezitek hogy kimentek?


2012. okt. 2. 16:46
 1/7 anonim válasza:
Igen. Párom kint dolgozik külföldön és én jövőre megyek utána. Hazajönnénk szíesen mert itt vagyunk otthon és itt vannak a gyökereink, de nincs jó munkalehetőség. Pár évig mindenképp szeretnénk kint lenni, hogy megteremtsük a jövőnk alapjait utána pedig talán hazajövünk. Azt még nem tudjuk mi lesz hosszú távon.
2012. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tervezzük, jelenleg próbálunk itt boldogulni.
2012. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen. Most is kint voltam a párommal nyári szezonban, és következő nyári szezonra is szeretnénk kimenni (télre most egyéb okok miatt nem). Ha kicsit jobb lesz a nyelvtudásunk (dolgozunk rajta), akkor megpróbálunk nem szezonjellegű munkát is találni, és akkor már a családtagjainknak is tudnánk segíteni. Az ő családja nem, de az enyém elég szűkös körülmények között él, szeretném, ha idővel ők is ki tudnának jönni.

Fáj a szívem, hogy ezt kell tennünk, de itthon egyikőnk sem talált munkát, és valamiből sajnos élni is kellene.

2012. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Már rég megtettem: külföldön élünk.

2012. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külföldi melókkal átvertek szóval tovább vergődök itthon persze munka nèlkül. Picit sem szeretek itt élni.
2012. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesóm 2 éve ment külföldre egy étteremlánchoz dolgozni. Fél éve a másik tesóm is ugyan ahhoz a céghez. Én is gondolkodom rajta hogy ugyanehhez a céghez irodai munkára. Ég és föld a két ország vendéglátóipara. Pl. ennél a cégnél jó néhány szakácsnak céges autó jár, az irodai dolgozóknak kultúra utalvány, fitness termi bérlet stb . Suli után elgondolkodom rajta, nincs nagyon messze.
2012. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én igen akarok menni,van egy csajom effektíve de ő nem akar engem nem érdekel én megyek,most fejlesztem tökéletesre az angolt,és elkezdek pályázni kintre.

És akkor örökre kimennék,IT-sként el se merem hinni mennyi a lehetőségem.

2012. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!