Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalatok a TESCO-s...

Mik a tapasztalatok a TESCO-s állásokról? Milyen a TESCO, mint munkahely? Munkaügyi előadónak adtam be a papírom, jövő héten megyek állásinterjúra.

Figyelt kérdés
Kelet- Magyarországon van az üzlet. Mivel ez irodai munka, kíváncsi lennék, tud erről valaki valamit? Mennyit fizet? Ez is rabszolga munka? Túlóra van?

2012. júl. 11. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lényegében nem csalódtam a tescoba mint munkahely. Egyáltalán nem kell úgy felfogni hogy rabszolga munka. Az irodai munka meg főleg nem az. Én dolgoztam raktárosként árufeltöltőnek. Most műszakvezető vagyok. Nincs ott semmi gond normálisan viselkednek az emberrel velem is ezt csinálták, én szintén rendesen bánok a csapatommal megértő vagyok jó embereim vannak jó a társaság hangulatos ami nagyon pozitívan hat ki a munkára. Csak néha az én véremet szívják a nagyfőnökök értelmetlen dolgokkal de szerencsére nem készítenek ki teljesen agyilag.
2012. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az,hogy mennyire rabszolgamunka inkább a beosztásodtól függ,ha irodában leszel akkor nem kell ettől félned.

Akikből kihajtják a szart is,azok a pénztárosok,nálunk ők túlóráztak is szinte minden nap ,természetesen ingyen.

Én vevőszolgálaton dolgoztam kb egy fél évet,de elég is volt.Nem volt olyan rossz egyébként.Meg hát sok múlik azon,milyen főnökeid lesznek,nálunk tragikus volt a helyzet ilyen téren,szerencsére a vevőszolis részleget nem csesztették túl sokat. Az árufeltöltőkkel szerettek szemétkedni,de velük mindenki,a biztonsági őrök főnőkétől kezdve a többi főnökig,akiknek semmi közük nem volt ehhez szerették elütni azzal az időt,hogy az üzlet közepén porigaláznak valakit.

2012. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm is dolgozott egy heves-megyei Tescoban,elvileg raktárban gyakorlatilag meg ahova kellett oda tették,ha lecseszték a főnökét akkor az végig csesztette az embereit,jó magyar szokás szerint.

Karácsonyi időszakban még az irodistákat is berendelték az eladó térbe,a bérszámfejtőtől kezdve a HR-sig mindenkit,kellett az ember.mikor lecsengett a nagy ünnep,januárban kezdték elküldeni az emberkéket is,köztük őt is.

2012. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem lehet annyira rabszolga munka. Nem hiszem, hogy van túlóra ez nem olyan munkakör. Milyen végzettséggel jelentkeztél?
2012. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak! Történelem tanár vagyok, de 3 évig munkaügyi központban dolgoztam...Nagyon szeretném ezt az állást, mert a munkát (munkaügy) szeretem, csak a TESCO-tól féltem, mert sok rosszat hallottam eddig róla...De meg kell próbálni, nem mindig a legrosszabbra gondolni...:) Egyébként azzal még nem lenne bajom, ha egyszer azt mondják, álljak be pakolni, mert kevés az ember, de ha ez rendszeres, na akkor inkább nem...
2012. júl. 11. 20:12
 6/6 horcso74 válasza:
Nagy szar rabszolga munka .
máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!